• benchmark.pl
 • Gry
 • Nadchodzące dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon porównywane do Wiedźmina 2
Gry

Nadchodzące dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon porównywane do Wiedźmina 2

przeczytasz w 1 min.

Za takie rozszerzenia można zapłacić bez zbędnego narzekania.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra dodatki

Trudno znaleźć wielu graczy, którym Wiedźmin 3: Dziki Gon już by się znudził. Nawet jeśli ktoś się do takich zalicza to za jakiś czas do zabawy jeszcze powróci, ponieważ szykowanych przez twórców dodatków pominąć raczej nie wypada.

I nie mówimy tutaj o 16 darmowych DLC, które są obecnie systematycznie udostępniane, ale o dwóch dużych dodatkach, które pojawią się w późniejszym czasie - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. W ostatnim wywiadzie wywołane zostały one przez Konrada Tomaszkiewicza, który nie bał się odważnego porównania.

Już przy obecnych planach, a zatem długości rozgrywki sięgającej odpowiednio 10 i 20 godzin, mówić można o sytuacji podobnej do tej z Wiedźmina 2. Twórcy nie wykluczają jednak, że wspominane dodatki będą ostatecznie zdecydowanie dłuższe.

„Dodatki przyniosą zupełnie nowe historie z wszystkimi elementami znanymi z głównego wątku (przerywniki, nowe postacie, nowe przedmioty, nowe karty do Gwinta i wiele, wiele więcej). Możliwe, że będą one większe niż początkowo zapowiadaliśmy, ponieważ często tak jest, że coś planujemy, a to okazuje się dwa razy dłuższe, chociaż niczego teraz nie obiecuję. Nawet teraz, jeśli podsumować te 10 i 20 godzin to mamy długość porównywalną z grą Wiedźmin 2.”

Serca z Kamienia zabierze graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu i pojawić ma się w październiku. W pierwszym kwartale 2016 roku zadebiutować ma się natomiast Krew i Wino, w którym zwiedzić trzeba będzie nową krainę - Toussaint.

Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

Źródło: gamespot, theverge

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  4
  No to chyba odinstaluje i poczekam do następnych wakacji...
  Wyjdą te wszystkie dodatki potem patche do dodatków i cholera co tam jeszcze i będzie można zagrać w Wieśka pełnoprawnie od początku do końca :)
  • avatar
   mr_rzeznik
   1
   Będą nowe miejscówki do chędożenia :D
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Fajnie będzie się wybrać do Toussaint ;-)
    • avatar
     adamgr
     0
     No to drugie przejscie W3 zostawie sobie na wiosne.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jestem dumny z naszych chlopakow :)