Gry

DOOM Eternal - kontynuacja strzelanki w drodze

przeczytasz w 1 min.

Nie wiadomo jeszcze kiedy, ale wiadomo za to, że na pewno będziemy mieli jeszcze okazję postrzelać do demonów. Podczas targów E3 2018 firma Bethesda zapowiedziała bowiem grę DOOM Eternal.

Jeśli dobrze bawiliście się przy grze DOOM z 2016 roku, to ta wiadomość powinna się wam spodobać. Podczas swojej konferencji na E3 firma Bethesda zapowiedziała jej bezpośrednią kontynuację, z „Eternal” w tytule.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o grze DOOM Eternal, a na konkrety (tak samo jak na wideo przedstawiające rzeczywistą rozgrywkę) będzie trzeba poczekać na tegoroczny QuakeCon, który odbędzie się 10 sierpnia. Co wiemy już dzisiaj?

DOOM Eternal ma być DOOM-em na sterydach, stworzonym w dużej mierze na podstawie opinii społeczności. Twórcy zapowiadają, że siły piekielne wyszły tym razem na powierzchnię Ziemi i że wszelkiego rodzaju demonów będzie dwa razy więcej niż w poprzedniej części. Spokojnie, nasz bohater też będzie lepiej wyposażony.

„Wróć do akcji jako Zabójca Zagłady, by dokonać zemsty na siłach piekielnych. Dostrój się do zupełnie nowej, pulsującej rytmem ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Micka Gordona. Przedzieraj się poprzez wymiary, wykańczając nowe i klasyczne demony za pomocą nowych potężnych broni i umiejętności” – zapowiada Bethesda.

Na razie musimy zadowolić się zwiastunem, który faktycznie może być zadowalający dla fanów tej serii:

DOOM Eternal – zwiastun gry z E3

Źródło: Bethesda

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Eyesofthesouth
  5
  Biore w ciemno
  • avatar
   Makkk
   1
   Fajnie, że ta chyba najstarsza strzelanka wciąż ma wydawane nowe tytuły. Muszę nadrobić tą z 2016 ;)