• benchmark.pl
 • Gry
 • DOOM - zwiastun trybu dla wielu graczy i zapowiedź beta testów
Gry

DOOM - zwiastun trybu dla wielu graczy i zapowiedź beta testów

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

DOOM oferować ma bardzo brutalne i szybkie zmagania w sieci. Nie mamy nic przeciwko temu.

DOOM

Do premiery nowego Dooma jeszcze tyle czasu, że spokojnie zaplanować można było kolejną fazę testów. Twórcy wyszli dokładnie z takiego samego założenia i dlatego też wybrani gracze ponownie sprawdzić będą mogli tę wyczekiwaną strzelaninę.

Wybrani, ponieważ nadchodzące beta testy dostępne będą dla tych, którzy sięgnęli swojego czasu po Wolfenstein: The New Order i teraz spijają tego efekty. Tym razem udostępnione zostaną dwie mapy (Fala gorąca i Piekielne ziemie), na których testujący sprawdzą dwa tryby przygotowane z myślą o wielu graczach - Deathmatch oraz Wojenna ścieżka.

Beta trwać będzie do 1 do 4 kwietnia, na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4. Z okazji jej zapowiedzi przygotowany został też nowy zwiastun, skupiający się oczywiście na trybie multiplayer.

„Tryb dla wielu osób w DOOM przeznaczony jest dla osób o mocnych nerwach. Jest krwawy. Jest brutalny. Jest BARDZO szybki. W najnowszym zwiastunie możemy przyjrzeć się bliżej trybowi dla wielu osób DOOM.”


Źródło: youtube - BethesdaSoftworksUK, wccftech

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  2
  Strasznie dużo dialogów w tym nowym DOOM :) Ja po 2 tygodniach gry w betę w końcu przyzwyczaiłem się do tego nowego, bardzo specyficznego, podwójnego skakania. Nadal uważam że to lekka przesady by po podskoku znów podskoczyć odbijając się z powietrza :) Szkoda że boty zacinają się w wielu miejscach i stoją bezmyślnie.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Trochę razi cukierkowata grafika i polski dialog. Rozgrywka będzie zapewne jak najbardziej ok.
 • avatar
  projectdarkstar
  1
  Mam nadzieję że tego okropnego polskiego lektora można zamienić z powrotem na oryginał.
 • avatar
  ImpostoRPL
  1
  Co fakt to fakt, dobór lektora zupełnie nietrafiony. "potrójny mord" wypowiedziane z emocjami barmana po ośmiogodzinnej zmianie ("potrójna latte"). Wygląda mi na to, że lektor nie wiedział do kogo podkładał głos albo osoba odpowiedzialna za tłumaczenia robiła to po raz pierwszy w życiu. Albo jedno i drugie. Myślałem że tego nie powiem nigdy, ale przy nowym Doomie aktorzy z polskiej wersji Lola rprezentują klasę światową.
 • avatar
  exposiure
  0
  Są takie rzeczy, których nie powinno się tłumaczyć...