• benchmark.pl
 • Gry
 • Dragon Age: Inkwizycja z nowym zwiastunem - Inkwizytor i Towarzysze
Gry

Dragon Age: Inkwizycja z nowym zwiastunem - Inkwizytor i Towarzysze

przeczytasz w 1 min.

Gracze wybierać będą mogli bohatera z 3 klas i spodziewać się pomocy od maksymalnie 9 towarzyszy.

Dragon Age: Inkwizycja gra

Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja zbliża się coraz większymi krokami. Chociaż nie możemy narzekać na brak materiałów i informacji jej dotyczących to producent i wydawca zdecydowali się ponownie o sobie przypomnieć.

EA opublikowało właśnie kolejny zwiastun Dragon Age: Inkwizycja. Jego celem jest przybliżenie graczom możliwości mających cechować głównego bohatera, a także tego, na jakich towarzyszy będzie mógł on liczyć.

W przypadku tego pierwszego gracze wybierać będą mogli z 3 klas - wojownika, łotrzyka i maga. Niezależnie od podjętej decyzji można spodziewać się pomocy od maksymalnie 9 towarzyszy. Wspomniany materiał przybliża nam sylwetki 3 - Żelaznego Byka, elfiej łuczniczki Sery oraz Doriana.

"Jakim Ty będziesz bohaterem? Jako przywódca Inkwizycji, twoje decyzje nie tylko wpływają na otaczający ciebie świat ale także na twoich towarzyszy. Dołącz do nas i przyjrzyj się Inkwizytorowi i trójce jego kompanów. Każdy z twoich towarzyszy posiada szczególne powody aby dołączyć do Inkwizycji, i każdy z nich wnosi specjalne umiejętności do walki."


Przypomnijmy, iż Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na naszym rynku 20 listopada. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, vg247

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Listopad - fajny miesiąc.
  Jednak ważniejsza jest teraz premiera CIVILIZATION :).
  • avatar
   eryk1310
   0
   jakoś sztucznie to wygląda, chyba najpierw sciągne i przetestuje potem moge kupić :) wiedźmin 3 ciekawej się zapowiada o wiele.. :)
   • avatar
    mutissj
    -14
    A kiedy do pobrania z torrentów?
    • avatar
     korki45
     0
     Wielkie obietnice a pewnie wyjdzie jak zawsze (przecież to EA :P). Właśnie czytałem recenzję Lords of the Fallen i raczej tą produkcje zakupię :P. A wiecznie łatane gówno od EA można co najwyżej kupić na TORRENT'ach, na tyle ta firma zasługuje :P