• benchmark.pl
 • Gry
 • Dragon Age: Inkwizycja ze zwiastunem prezentującym potężną Vivienne
Gry

Dragon Age: Inkwizycja ze zwiastunem prezentującym potężną Vivienne

przeczytasz w 1 min.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się coraz większymi krokami.

Dragon Age: Inkwizycja gra

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się coraz większymi krokami. Doniesienia pojawiające się w ostatnich dniach nie tylko o tym przypominają, ale sugerują również, że debiut gry jest już niezagrożony.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się bowiem, że gra uzyskała już status gold. To oznacza zawsze tyle, że wszystkie prace zostały już ukończone i gra jest gotowa do tego, by trafić na sklepowe półki.

Wspominamy o tym niejako przy okazji, ponieważ najnowsze informacje związane z grą dotyczą jej najnowszego zwiastuna. Jego zadaniem jest przybliżenie postaci Vivienne - potężnej przywódczyni magów.

"Vivienne przewodzi magom i pełni rolę nadwornej cesarskiej zaklinaczki. Każdy mag może zniszczyć swoich wrogów za pomocą lodu bądź ognia. Vivienne może zniszczyć swych przeciwników ustnie, politycznie oraz społecznie. Śmierć od lodu przy tym wygląda na najłagodniejszą opcję."


Przypomnijmy, iż Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na naszym rynku 20 listopada. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: dragonage, youtube

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  "Vivienne przewodzi magom i pełni rolę nadwornej cesarskiej zaklinaczki. Każdy mag może zniszczyć swoich wrogów za pomocą lodu bądź ognia. Vivienne może zniszczyć swych przeciwników ustnie, politycznie oraz społecznie. Śmierć od lodu przy tym wygląda na najłagodniejszą opcję."

  Ustnie, politycznie, społecznie? Czyli może oskarżyć kogoś o rasizm?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Liczę, że na dniach wyjdzie Unity (Black Flag wyszedł tydzień przed premierą). Przejdę w 2 dni. Potem Far Cry w 1 dzień i będzie czas na Dragon Age.
   • avatar
    Maxdamage
    0
    Uuuu Filmiki! fabułka!

    A gameplay tępy jak w DA 2