Gry

Dragon Age: Inkwizycja kusi widowiskowym zwiastunem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Najnowszy materiał to doskonały pokaz tego, w jaki sposób zachęcić do zakupu gry.

Dragon Age: Inkwizycja gra

BioWare oraz EA w ofensywie. Na ostatniej prostej przed premierą gry Dragon Age: Inkwizycja jesteśmy rozpieszczani kolejnymi materiałami. Najnowszy z nich przygotowany został naprawdę starannie.

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z mini serią zwiastunów, których celem było zaprezentowanie nam kilku bohaterów gry. Mieliśmy okazję zobaczyć Vivienne, Żelaznego Byka, a także Varrika. Nowy zwiastun nie skupia się na żadnej postaci, ale nie oznacza to, że nie warto go zobaczyć.

Wręcz przeciwnie. Jest to bowiem doskonały pokaz tego, w jaki sposób zachęcić do zakupu gry. Jeśli znajdą się osoby, które nie przeglądały na bieżąco pojawiających się materiałów, a zobaczą ten najnowszy to z pewnością i tak poważnie pomyślą o sięgnięciu po nowe Dragon Age.

"Zaczęło się od ogromnej eksplozji, która utworzyła ogromną dziurę na niebie. Nazwali ją Wyłomem. Kiedy nadeszły trudne czasy dla krainy Thedas, pojawił się nowy bohater zwany Inkwizytorem. Dzięki niemu narodziła się Inkwizycja, drużyna legendarnych bohaterów, którzy walczą o przywrócenie porządku na świecie."


Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na naszym rynku 20 listopada. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, vg247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Tune dla 12letnich fanek Bibera ???? WTF?
  7
 • avatar
  Reqiem88
  Lepszego disco-bango nie mogli znaleść?
  5
 • avatar
  Dooku
  Kusi zapowiedziami, ocenami i zwiastunem, ale cena to zdecydowanie odrzuca, zwłaszcza że po pierwszym boomie pewnie dość szybko spadnie.
  1
 • avatar
  nsanee
  "Poprowadź ich lub giń" ... padłem.
 • avatar
  Konto usunięte
  Po dragon age 2 nie mogę ekscytować się tą grą.
  -8
 • avatar
  Konto usunięte
  Po dragon age 2 nie mogę ekscytować się tą grą.
  -11
 • avatar
  Konto usunięte
  Po dragon age 2 nie mogę ekscytować się tą grą.
  -11