Gry

Dragon Age: Inquisition z trybem dla wielu graczy?

przeczytasz w 1 min.

Pytanie tylko, czy w przypadku tej produkcji ucieszy to graczy?

Dragon Age: Inquisition z trybem dla wielu graczy przeciek

Czekacie na premierę Dragon Age: Inquisition? Jeśli tak, to z pewnością zainteresują Was nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji studia BioWare. Wprawdzie nie są one oficjalnie, ale ile to już razy przecieki i poszlaki znajdowały swoje potwierdzenie w późniejszych zapowiedziach producentów. Pytanie tylko, czy w tym przypadku ucieszy to graczy?

Na tapecie ponownie znalazł się tryb multiplayer. W kontekście jego pojawienia się w Dragon Age: Inquisition mówiono już nie raz, ale sprawa ta nie jest jasna aż do dziś. Sam producent zapowiedział jakiś czas temu, że cały czas zastanawia się nad zaimplementowaniem trybu dla wielu graczy do swojej nowej gry, ale o podjęciu ostatecznej decyzji w tej sprawie już nie usłyszeliśmy. Ostatnio było o tym dość cicho, a więc wydawało się, że pomysł umarł. Być może jest jednak inaczej.

BioWare zdecydowało się zaprosić wybranych graczy (mieszkańców Kanady) do testów Dragon Age: Inquisition. Aby wziąć w nich udział trzeba było wypełnić stosowną ankietę i liczyć na szczęście przy wyborze przedstawicieli studia.

Skąd wypłynął jednak temat trybu dla wielu graczy? W ankiecie znalazły się pytania dotyczące opinii na temat trybu multiplayer w Mass Effect 3. Niby nic wielkiego, ale w połączeniu z wcześniejszymi doniesieniami daje to podstawy sądzić, że coś jednak może się w tej materii wydarzyć. Wspomniane testy już trwają, wkrótce się zakończą, a więc być może za kila dni będziemy wiedzieć coś więcej.

Dragon Age: Inquisition pojawi się w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także PlayStation 4Xbox One. Niestety cały czas nie znamy dokładnej daty premiery gry, chociaż będzie ona miała miejsce najprawdopodobniej pod koniec tego roku.

Źródło: gamespot

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  renholder1987
  5
  Jeżeli coop ok ale multi jak z mass effect 3 nieeeeeee...
  • avatar
   Antiax
   3
   Zawsze zastanawiam się po co twórcy na siłę próbują wpakować do swoich gier tryb multiplayer, nawet tam gdzie on kompletnie nie pasuje. Tym bardziej, nie wydaje mi się, żeby ta gra potrzebowała takiego trybu, jak już to tryb kooperacji mógłby być całkiem ciekawy, jeśli zostałby dobrze zrealizowany.
   • avatar
    maker
    3
    "Dragon Age: Origins" tyle w temacie a później to tylko trzepanie kasy z portfeli i próba zadowolenia mas, aby tylko jak najwięcej ludzi zagrało w dany tytuł...
    • avatar
     abukiewicz
     1
     Najlepiej by było, jakby był tryb kooperacji dla 2-4 osób. Dużo przyjemniej się biega i zabija jak można pogadać podczas rozgrywki ze znajomymi...
     • avatar
      QraJr
      -2
      Tryb multi + konsole tragicznej generacji = jeszcze bardziej tragiczny sposób walki. Ta seria nigdy nie powinna pojawić się na konsoli bo przez to jest ciągle upraszczana by konsolowy gracz dał sobie rade.