Gry

Duke Nukem Forever to dopiero początek

przeczytasz w 1 min.

Ledwie kilka dni temu światu oficjalnie ogłoszono - Duke Nukem Forever jednak się ukaże i to już niebawem, a oto nadciągają kolejne wieści na temat przyszłości Księcia.

 Warto przeczytać:
 

W zasadzie taki rozwój wydarzeń był do przewidzenia. Gearbox Software, które weszło w posiadanie pełnych praw do marki na Duke Nukem Forever prawdopodobnie nie spocznie na ukończeniu "niekończącej się opowieści" i w bliższej lub dalszej przyszłości należy spodziewać się kontynuacji przygód jednego z bardziej charakterystycznych bohaterów gier komputerowych.

Przy okazji przejęcia praw do marki, ekipie Gearbox pochwał nie szczędzili także pracownicy 3D Realms - pierwotnych twórców potęgi Duke'a - którzy dość zgodnie uważają, że następca jest najlepszym możliwym wyborem. Dawni producenci niezwykle szanują autorów takich przebojów jak Brothers in Arms czy Borderlands.

Choć Gearbox to zdolne studio z niezłym dorobkiem, niewątpliwie Duke Nukem stało się ich najmocniejszą marką. Ekipa uspokaja jednak fanów - choć przygodom Księcia poświęcać będą sporo uwagi, nie zapomną tez o innych produkcjach ze swoich uznanych serii. Jakby na potwierdzenie tych słów zapowiada też zupełnie nową produkcję o tytule Aliens: Colonial Marines.

Źródło: Joystiq

Polecamy artykuły:  
GeForce GTX 480 vs Radeon 5970 – pojedynek! Eee Keyboard PC - komputer w klawiaturzeGamesCom 2010: najciekawsze nowości i gry

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  0
  No ciekawe jak im wyjdą "syntetyczne d*py" :P Nigdy nie zapomnę w Duke 3D tego co w kinie było... ach, podstawówka...:)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jak Gearbox to Borderlands, a nie Borderlines.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    gearbox ma na swoim koncie również niesamowicie udany port Halo: combat evolved na windowsa, a po czymś takim po prostu nie można wątpić w ich umiejętności. czuję, że o duke'a możemy być spokojni.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zamiast zapowiadać, że za jakiś czas będzie kontynuacja DNF, to wzięli by się za robotę i skończyli jedną grę. Bo obiecywać to każdy potrafi - najlepszym przykładem jest 3D Realms.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Czekam na to mielenie obcych świniaków obficie polane ketchupem ale już bez pierwotnego entuzjazmu. We wcześniejszych latach miała to być bardzo bardzo zaawansowana technologicznie produkcja na PC.
      Teraz to wychodzi na konsole czyli technologicznego przełomu nie będzie. Ale jakiś powiew świeżości to jest. Niech bedzie zrobiona z jajem i będzie git.
      • avatar
       soulburner
       0
       Ejże, z tego artykułu wynika, że Gearbox przejęło pracę nad grą i... tyle. Myślę, że jednak warto wspomnieć o tym, że większość pracowników, która straciła robotę w 2009 roku, kiedy 3DRealms już dalej nie było w stanie w pełni funkcjonować, pracuje dziś dla Gearbox lub należącego do Gearbox studia Triptych Games.

       Zatem grę kończą ci sami ludzie, którzy pracowali nad nią przez ostatnich parę ładnych lat w 3drealms - to bardzo istotne, gdyż ci ludzie wiedzą najlepiej jaka gra miała być i jaka będzie. Gearbox zapewni im większy reżim w robocie, niż 3drealms i już niedługo zagramy niemal dokładnie w to, w co zagralibyśmy gdyby nie problemy finansowe 3drealms.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Duke Nukem Forever pojawi się w sklepach, dzień po tym, gdy polski rząd wycofa się z "tymczasowej podwyżki VAT" i "tymczasowego podatku Belki" :D
        • avatar
         dnetsky
         0
         Thyrun

         to są chyba Twoi politycy bo na pewno nie moi
         mam ich głęboko gdzieś ...         • avatar
          Konto usunięte
          0
          A jednak Colonial Marines nie spisano na straty :) Czyżby gniot AVP odniósł sukces?
          Bo przed wydaniem AVP powiedziano, że Colonial Marines wyjdzie tylko wtedy jeśli AVP odniesie sukces.
          • avatar
           Lightning
           0
           Najpierw iech ukończą jedną część, a później niech myślą nad następnymi
           • avatar
            wizdar
            0
            A potem się okaże, że będzie PEGI12 albo 16 i koniec z przekleństwami i d*pami.
            Zostanie DN3D
            • avatar
             Konto usunięte
             0
             Czekamy, czekamy i czekamy.... Prawdę mówiąc, nie uwierzę póki nie będzie oficjalnej premiery i nie zagram w to grę. Sorry, ale za dużo już było obiecane. Mało istotne, czy Gearbox Software czy ktoś inny - po prostu niech w końcu dokończą epizod z tą grą i dopiero wtedy niech rozmyślają nad kolejnymi częściami.