• benchmark.pl
 • Gry
 • Dynamicznie i krwawo - tak wyglądają starcia w Shadow Warrior 3
Gry

Dynamicznie i krwawo - tak wyglądają starcia w Shadow Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że Shadow Warrior 3 będzie teraz oczkiem w głowie Devolver Digital. Wydawca szybko rozpoczyna ofensywę mającą na celu promowanie gry.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Shadow Warrior 3

Nieszczególnie nam to przeszkadza. Po pierwsze, będzie do kolejna odsłona dobrze ocenianej serii. Po drugie, pracami zajmuje się polskie studio Flying Wild Hog. Wreszcie po trzecie, już od pierwszych zapowiedzi Shadow Warrior 3 jawi się bardzo kusząco. Także na fragmentach rozgrywki.

Potwierdzają one wcześniejsze słowa twórców odnośnie tego, jak będzie wyglądać tutaj zabawa. Ma być dynamiczna, a każde starcie okraszone sporą dawką krwi. Do eliminacji oponentów główny bohater wykorzysta broń białą oraz broń palną, jak można zauważyć będzie mógł zrobić użytek również z wybranych elementów otoczenia. Istotna może okazać się też linka z kotwiczką, która da sporo dodatkowych możliwości.

Premiera Shadow Warrior 3 w przyszłym roku, przynajmniej na PC

Sympatycy serii zauważyli już, że także w nowej odsłonie serii głównym bohaterem będzie Lo Wang. Dla rozwoju fabuły istotny będzie też Orochi Zilla, a pokonując kolejnych wrogów należy nastawiać się na odwiedzanie mitycznych krain Azji, gdzie, jak widać na powyższym materiale, królują potwory yokai.

Premiera Shadow Warrior 3 planowana jest na 2021 rok, bliższego terminu póki co nie ujawniono. Cały czas mówi się przy tym wyłącznie o wersji PC. Nie da się wykluczyć, że dopiero po jej udostępnieniu rozpoczną się prace nad wersjami konsolowymi.

Źródło: DevolverDigital

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  2
  Ejże, to jest znakomite! Widać inspirację Doom Eternal, ale twórcy poszli zdecydowanie w stronę arcade.
  • avatar
   pawluto
   2
   Flaki latają wszędzie - To będzie hit :)
   • avatar
    adamgr
    2
    Obie części ograłem z 2 razy i pewnie wrócę jeszcze do dwójki.
    A trojeczka już dopisana do listy zakupów. Świetna gra dla relaksu.