Gry

Dziś premiera The Division 2

przeczytasz w 1 min.

The Division 2 trafia na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Przemierzając ulice zdewastowanego Waszyngtonu trzeba nie tylko przetrwać, ale jednocześnie postarać się uchronić miasto przed całkowitym upadkiem.

Nie ulega wątpliwości, że The Division 2 to jedna z najważniejszych gier zapowiadanych na ten miesiąc. Właśnie na dziś przypada jej premiera, wszyscy zainteresowani mogą zatem sprawdzić, co tym razem przygotowała ekipa studia Ubisoft.

The Division 2 trafia na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, gra oferowana jest w angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej. Zwolennikom cyfrowej dystrybucji wypada przypomnieć, że wydanie na PC nie jest dostępne na Steam.

Kontynuacja The Division z 2016 roku przenosi graczy do zdewastowanego Waszyngtonu, który oddano w skali 1 do 1. Teraz działań jest zatem ogromy, ale jednocześnie także zróżnicowany i wszystko wskazuje na to, że dopracowany w sposób pozwalający nacieszyć oko dobrą grafiką. Pod względem mechaniki rozgrywki ponownie mamy do czynienia z połączeniem gry akcji i RPG. Twórcy od samego początku obiecywali jednak wiele ulepszeń, a także większą różnorodność zadań.

„Jako agent Division zostałeś wezwany do obrony Waszyngtonu. Wzmocnij bazę operacyjną z pomocą cywili i staw czoła potężnym, wrogim frakcjom, poznaj trzy Strefy Mroku ze znajomymi i przygotuj się na niesamowitą zawartość popremierową! To tylko początek podróży. Agenci, witamy w The Division 2.”


Nie można jeszcze zapoznać się z recenzjami gry. Nie chodzi jednak o to, iż producent nałożył na redakcje embargo. Rozgrywka nastawiona jest tutaj na zmagania wieloosobowe, w skutek czego redakcje wstrzymują się z wystawieniem ostatecznych ocen.

Nie jest jednak tak, że The Division 2 to wielka zagadka. Grę można było sprawdzać w ramach wczesnego dostępu i beta testów. Dzięki temu można pokusić się o pierwsze wrażenia, które wypadają bardzo pozytywnie.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  Gra podobna do czesci poprzedniej - po prostu dobra kontynuacja z poprawionymi elementami.NPC nie biegają juz bez sensu jak kurczaki, nieco lepiej sie chowają i faktycznie samemu trzeba też użyc osłon by przetrwac a nie jak w jedynce że leciało się na hurra i kosiło wszystko jak stoi.
  Sam endgame zajmie znacznie wiecej czasu niz w jedynce a to tez istotne.
  • avatar
   ammarmar
   0
   Ktoś wie, czy pudełkowa wersja PC jest traktowana jako preorder?

   Wielokrotnie zdarzało się tak, że pudełko zawierało dodatkowe kody na zawartość z preordera, jakieś bronie itd.

   Teraz to ciekawe, bo za preorder dawali jedną z trzech gier ekstra.