Gry komputerowe

Dziś premiera Total War: Warhammer II

przeczytasz w 1 min.

28 września to dzień rynkowego debiutu gry Total War: Warhammer II. To bardzo ciekawa propozycja dla miłośników strategii.

Gra Total War: Warhammer II zadebiutowała na rynku. Druga część trylogii, nad którą czuwa ekipa Creative Assembly właśnie w tej chwili rozgrzewa już pierwsze komputery.

W drugiej odsłonie spod znaku Total War, zapraszającej nas do świata Warhammer, możemy przejąć kontrolę nad czterema frakcjami – to elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie i skaveni. Bitwy zaś rozgrywają się na czterech kontynentach: Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie i Lustria.

Pod względem podstaw rozgrywki Total War: Warhammer II nie różni się jakoś specjalnie od wydanej nieco ponad rok temu jedynki. Wprowadzono jednak kilka dodatkowych elementów, aby urozmaicić zabawę i – jak możecie przeczytać w naszej recenzji – te zmiany należy zaliczyć jak najbardziej na plus.

Michał, który wystawił grze notę 4,8/5 i stwierdził, że „lepsza strategia póki co nie istnieje”, chwali ją przede wszystkim za porządną kampanię fabularną, różnorodność, niezwykle przyjemną rozgrywkę i bardzo dobre udźwiękowienie. Podobnego zdania są krytycy z całego świata, których oceny dają średnią 8,6/10.

Gra dostępna jest wyłącznie na PC. Jeśli planujecie zakup, upewnijcie się, że wasze komputery sobie poradzą – sprawdźcie wymagania sprzętowe.

Źródło: Total War

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Jak czytam coś takiego....„lepsza strategia póki co nie istnieje” to mam ochotę zwymiotować!
  • avatar
   Blejd
   0
   Gra Rewelka 100% Polecam !!!
   • avatar
    xShevarash
    0
    Ktoś też miał tak, że przy instalacji połowa leci z płyt a reszta ( 12gb ) pobiera się z neta? Jeśli tak, to jest jakiś mało śmieszny żart.