Gry

E3 2017: najpopularniejszą grą targów zostaje...

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Spośród gier prezentowanych na E3 2017 najczęściej oglądane były materiały poświęcone Star Wars: Battlefront II.

Zadania co do E3 2017 bywają podzielone, nawet naszym podsumowaniu imprezy nie brakuje wskazań na rozczarowania. Najpopularniejsze gry targów trzeba było jednak wybrać, a jednym z kryteriów musiała być oglądalność na YouYube.

Doskonale znany wszystkim serwis gromadzący materiały wideo jest niezwykle popularny także wśród graczy. Zastanawialiście się, jaka gra prezentowana na targach oglądana była najczęściej? Okazało się nią Star Wars: Battlefront II, które wyprzedziło Assassin’s Creed Origins oraz FIFA 18.

Pełniejsze zestawienie zobaczyć możecie poniżej. Warto podkreślić, że uwzględnione zostały tutaj nie tylko oficjalne materiały wideo, ale również te publikowane przez fanów. Łatwo dostrzec, że wciąż najwięcej emocji budzą dobrze znane już marki i trudno w takim wypadku dziwić się producentom, że chętnie przygotowują kolejne odsłony.

E3 2017 najpopularniejsza gra targów

Czy sytuacja zmienia się jeśli weźmiemy pod uwagę jednie oficjalne zwiastuny promujące gry na targach? Delikatnie, ale nie w przypadku lidera, którym i w tym przypadku pozostaje Star Wars: Battlefront II. W omawianym okresie zwiastun tego tytułu zaliczył 7,9 mln odsłon. Dalej znalazło się Super Mario Odyssey (5,5 mln), Marvel’s Spider-Man (4,5 mln) i FIFA 18 (4 mln).

Zaskoczeni takimi wynikami?

Źródło: dualshockers

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yamaraj6
  Spokojnie przecież to ranking najpopularniejszych gier a nie najlepszych. Według mnie najlepiej wpadło nowe metro i anthem ale anthem jest robiony przez EA dlatego wielkich nadziei chwilowo bym z nim nie wiązał.
 • avatar
  Konto usunięte
  Że co? Ale niektórzy mają przeżarte mózgi gwiezdnymi wojnami.
  -3
 • avatar
  Eyesofthesouth
  znowu jakis battleszmelc?? Litosci. Ten battleszmelc wypada bladziutko przy God of War, Spider-Man i Mario Odyssey
  -5
 • avatar
  mutissj
  te gra może poszczycić się oprawą wizualną głównie, reszta klimatu jest przeciętna
  -6