• benchmark.pl
 • Gry
 • EA przypomina o Mass Effect: Andromeda nowym materiałem wideo
Gry

EA przypomina o Mass Effect: Andromeda nowym materiałem wideo

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Wciąż nie możemy oglądać fragmentów rozgrywki, ale być może już wkrótce się to zmieni.

Przedstawiciele BioWare oraz EA nie są w kontekście Mass Effect: Andromeda szczególnie wylewni. Wprawdzie obiecują tytuł najwyższych lotów, ale wielu konkretów ujawniać nie chcą. Być może zacznie się to w końcu zmieniać.

W sieci wylądował nowy zwiastun Mass Effect: Andromeda. Zobaczyć możemy na nim dwójkę bohaterów - rodzeństwo Ryderów, przed którym stać będzie trudne zadanie związane z poszukiwaniami nowego miejsca dla ludzkości. Nie ma co liczyć na fragmenty rozgrywki, ale być może zobaczymy je podczas N7 Day, o którym omawiany materiał przypomina.


Jeśli chodzi natomiast o premierę gry to wciąż dokładnych informacji brakuje. Twórcy oraz wydawca mówią jedynie o początkach przyszłego roku, aczkolwiek już teraz zdają się zabezpieczać na wypadek ewentualnych opóźnień.

„Prace idą obecnie bardzo dobrze. Gra wygląda doskonale, a my jesteśmy zadowoleni z postępów. Jesteśmy jednak gotowi na opóźnienie premiery, jeśli tylko będziemy czuć, że jest to potrzebne do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń.” - Blake Jorgensen, dyrektor finansowy EA

Miejmy nadzieję, że nie będzie to konieczne i grze uda się zadebiutować w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: Mass Effect

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kiedy zrobicie premiery gier na listopad?
 • avatar
  Po ME2 , ME3 , DA2 i DA3 Bioware moze sie pakowac.

  Żyjemy w erze post-wiedzmin 3. Z taka pasja do tworzenia gier jaka pokazała CD Projekt , androidy z bioware'u nie mogą konkurować.
  -3