Gry komputerowe

ECHO - nowa skradanka byłych twórców Hitmana

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Przyszłość, złowrogi świat i walka o przetrwanie. Oto koncept pierwszej produkcji niezależnego studia Ultra Ultra.

Grupa twórców pracujących wcześniej nad kolejnymi odsłonami Hitmana pod banderą IO Interactive postanowiła otworzyć własne niezależne studio o nazwie Ultra Ultra. Teraz zespół prezentuje swoją pierwszą grę – ECHO.

Czym jest ECHO? To skradanka, w której celem gracza jest przetrwanie w złowrogim, futurystycznym świecie. Główną bohaterką jest En, która po wieloletniej podróży dociera do Pałacu – miejsca, które od lat nie gościło żywej duszy.

Mechanika rozgrywki ma być połączeniem eksploracyjnej przygodówki, skradanki oraz gry akcji. Gracz będzie musiał wykazać się nie tylko umiejętnością przemierzania labiryntów niezauważonym, ale też szybkością reakcji. 

Gra ECHO powstaje na Unreal Engine 4, z myślą o pecetach, na których wylądować ma już za kilka miesięcy. Na razie próbuje zyskać uznanie graczy w programie Steam Greenlight (o, tutaj). A to już pierwszy zwiastun tej produkcji:

Źródło: Game Reactor, Steam 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ale ta bohaterka to szkaradny pasztet! Lepiej żeby nie zrobili widoku TPP tylko FPP, to przynajmniej jej brzydkiej mordy nie będziemy musieli oglądać! A jak będą cut scenki to ręcznik no monitor trzeba będzie rzucić, bo inaczej odruch wymiotny gwarantowany!
 • avatar
  Dragonik
  To zrób lepszy silnik graficzny i dopiero się wypowiadaj.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Matko znowu ten szajs UE4. Żegnaj SLI, żegnaj mój zakup.
  -4