• benchmark.pl
 • Gry
 • Ekskluzywny dodatek do Grand Theft Auto IV (DLC) dopiero w lutym 2009?
Gry

Ekskluzywny dodatek do Grand Theft Auto IV (DLC) dopiero w lutym 2009?

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to,  że zapowiadany od dobrych paru miesięcy dodatek do najnowszej odsłony kultowej już serii GTA nie ukaże się w tym roku. Oto bowiem na łamach serwisu USA Today ukazała się dziś informacja sugerująca jakoby opisywana ekskluzywna dla konsoli Xbox 360 zawartość miała pojawić się w sieci dopiero 17 lutego 2009 r. Wiadomość ta wydaje się być oficjalna, gdyż odsłania sporo nieznanych szczegółów tej właśnie produkcji, a także zawiera wypowiedź Dana Hauser’a z Rockstar Games dotyczącą jej strony fabularnej.

I tak oto dowiadujemy się, że ów dodatek będzie nosić tytuł „Lost and Damned” i skupi się na zupełnie innej historii  powiązanej tylko epizodycznie z losami Nico Bellic’a. Głównym bohaterem tegoż dodatku będzie bowiem Johnny Klebitz, członek gangu motocyklowego Lost, o którym tak często wspominały stacje radiowe dostępne w pełnej grze.  Dan Hauser  wyjaśnił, iż cała historia tej nowej, jakby nie było postaci odkryje przed graczami zupełnie inne oblicze Liberty City. Miejmy nadzieje, że te obietnice znajdą pokrycie we opisywanym dodatku. Trzeba przyznać, że jak na razie rodzi się on w „wielkich bólach”.
 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CougarV6
  0
  Luty 2009 :) w tym okresie Xbox360 może powoli przechodzić do historii konsol. Już dziś widać wyraźnie i co potwierdzają developerzy, kres jego możliwości został osiągnięty.
  Zresztą w lutym 2009 to powinni zamiast tego zaprezentować pierwsze trailery nowej części opartej na engine GTAIV (patrz GTA3 i vice city).