Aparaty cyfrowe

Ekspert benchmark.pl w raporcie o aparatach cyfrowych

przeczytasz w 2 min.

Drodzy czytelnicy, chcemy się pochwalić jednym z naszych małych sukcesów. :-) Wypowiedź i artykuł Alicji Żebruń, która od lat współpracuje z benchmark.pl i specjalizuje się w aparatach i fotografii cyfrowej, można znaleźć w specjalnym raporcie porównywarki cen Skąpiec.pl.

Alicja Żebruń, raport Skapiec.pl

Alicja Żebruń, benchmark.pl, w roli eksperta w raporcie specjalnym Skapiec.pl


Jest nam niezmiernie miło, że benchmark.pl przez coraz więcej serwisów i firm postrzegany jest jako fachowy wortal technologiczny, jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych w Polsce.

Logo skapiec.pl


Mamy nadzieję, że coraz więcej firm będzie doceniać benchmarka i nawiąże z nami współpracę. Wam z kolei polecamy lekturę raportu - znajdziecie w nim przydatne informacje, począwszy od poradników, tekstów o trendach, a także najpopularniejszych modelach wybieranych przez polskich klientów.

O raporcie Skąpiec.pl

Trzeci już raport specjalny Skąpiec.pl powstał w oparciu o analizę ruchu niemal miliona internautów, którzy w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2011 roku odwiedzili w serwisie dział poświęcony aparatom cyfrowym.

Pierwsza część raportu obejmuje analizę preferencji zakupowych użytkowników porównywarki cen Skapiec.pl, omówienie wybieranych przez nich filtrów oraz zestawienie TOP-10, zawierające opis najpopularniejszych aparatów cyfrowych. W drugiej części znalazły się mini poradniki zakupowe, komentarze dotyczące trendów w dziedzinie aparatów cyfrowych, a także dział zatytułowany „Aparaty na każdą kieszeń”, w którym zapoznać się można z przeglądem najlepszego sprzętu w wybranych kategoriach cenowych.

Jakie wnioski płyną z najnowszego raportu serwisu Skąpiec.pl? Otóż e-konsumenci poszukujący aparatów cyfrowych za pośrednictwem porównywarki, w swoich wyborach kierowali się przede wszystkim ceną (filtr ten wybierało 63,56% internautów), marką producenta (15,96%) i rodzajem aparatu (9,56%). Co ciekawe, dużo mniejsze znaczenie miały dla nich takie parametry aparatów, jak rozdzielczość, zoom optyczny czy rozmiar matrycy.

Jeśli chodzi o konkretne produkty, to w analizowanym okresie największym uznaniem cieszyły się aparaty firm Canon (22,77%) i Nikon (22,47%). Interesujące jest jednak, że najpopularniejszym modelem nie został sprzęt żadnej z tych marek, ale aparat Fuji HS10.

Więcej o aparatach cyfrowych:

Źródło: Inf. własna

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  :)
  • avatar
   Loofah
   0
   No nie wiem czy to aż taki sukces, ale i tak dobrze że zostajecie coraz bardziej dostrzegani, bo się wam po prostu należy! Oby tak dalej!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gratulację.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Gratuluję :)
     • avatar
      wizdar
      0
      Jestem wzruszony :P
      • avatar
       Paweł Mnichowski
       0
       Ładnie Ala ;)
       • avatar
        0
        Gratuluję ;)
        • avatar
         0
         Gratulacje :)
         • avatar
          Maciej Lewczuk
          0
          Expertuj nam tak dalej ;D Kongratki.
          • avatar
           TheSpeed
           0
           Brafka :D
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            "Jest nam niezmiernie miło, że benchmark.pl przez coraz więcej serwisów i firm postrzegany jest jako fachowy wortal technologiczny"

            Fachowy wortal to mało powiedziane, jesteście najlepsi.
            • avatar
             Grzegorz Kubera
             0
             W imieniu redakcji dziękuję za miłe słowa i, no cóż, postaramy się dać z siebie wszystko, aby rozwijać serwis i dostosowywać go do Waszych potrzeb.
             • avatar
              SoundsGreat
              0
              Wykorzystujecie Jej sukces :]
              • avatar
               Alicja Żebruń
               0
               Szkoda, że nie ma tutaj rumieniącej się emotki... Dziękuję za miłe słowa :) I jeszcze taki anons na BMK, aż mnie zatkało ;) W raporcie są dwie moje wypowiedzi, a druga bardziej...hmm... komputerowa ;)