Filmy / seriale / VOD

El Camino: Film „Breaking Bad” już dostępny na Netflix

przeczytasz w 1 min.

Wreszcie jest! W bibliotece Netflix wylądował El Camino: Film „Breaking Bad” – możemy już poznać ciąg dalszy historii Jessego Pinkmana.

El Camino: Film „Breaking Bad” - premiera na Netflix

El Camino: Film „Breaking Bad” oficjalnie zadebiutował w katalogu usługi Netflix. Jeśli tylko opłacacie abonament, możecie już rozpocząć oglądanie ...albo zostawić to sobie na wieczór (bo wytrzymać jeszcze dłużej może być trudno).

Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, w którym zakończył się serial – ten doczekał się pięciu sezonów i łącznie 62 odcinków. Dowiadujemy się więc, jakie były losy Jessego Pinkmana po ucieczce na wolność i jak bohater pogodził się ze swoją przeszłością. Jaka ona była? Świetnie podsumowuje to opublikowany przez Netflix Polska materiał wideo z sekundą z każdego epizodu…

Twórcą filmu, tak jak i serialu, jest Vince Gilligan, odpowiadający zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. W głównej roli powraca zaś Aaron Paul. (W innym materiale wideo) obaj panowie zaprosili nas za kulisy produkcji i opowiedzieli co nieco na jej temat. Jesteście ciekawi? Zatem oglądajcie:

Trwający 2 godziny i 2 minuty El Camino: Film „Breaking Bad” jest już dostępny na Netflix – zarówno w wersji z lektorem, jak i z napisami. W razie czego możecie pobrać go sobie, by później móc obejrzeć bez połączenia z Internetem.

A na koniec jeszcze jeden materiał, tym razem oficjalny zwiastun filmu. Jeśli więc potrzebujecie dodatkowej zachęty, to oto ona… 

El Camino: Film „Breaking Bad” - zwiastun:

Źródło: Netflix Polska

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!