• benchmark.pl
  • Gry
  • Jarasz się jeszcze Elden Ring? Mamy dobrą i złą wiadomość
Gry

Jarasz się jeszcze Elden Ring? Mamy dobrą i złą wiadomość

przeczytasz w 2 min.

Oczekiwanie na Elden Ring już się przeciągnęło, a niestety na tym nie koniec. From Software właśnie zarezerwowało sobie kolejne tygodnie na dokończenie prac, graczy poprosi natomiast o kontrolę ich efektów.

Elden Ring z zamkniętymi testami sieciowymi

Gracze najbardziej wyczekujący omawianego tytułu pewnie ucieszą się i z tego. BANDAI NAMCO Entertainment oraz From Software poinformowały dziś, że w dniach 12-15 listopada odbędą się zamknięte testy sieciowe. W ich trakcie wybrani gracze będą mogli spędzić pierwsze godziny z Elden Ring, nie tylko sprawdzając wycinek rozgrywki, ale też pomagając twórcom zorientować się w funkcjonowaniu serwerów.

Poza tym, że będą to testy zamknięte trzeba wspomnieć o czymś jeszcze - nie dotyczą PC, a jedynie konsol. Tu jest pozytywnie, bo wszystkich, na jakie ta gra zmierza - PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry oraz szczęściu w losowaniu trzeba będzie też wygospodarować czas o konkretnych godzinach.

  • 12 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 13 listopada: od 4:00 do 7:00
  • 13 listopada: od 20:00 do 23:00
  • 14 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 15 listopada: od 4:00 do 7:00

Premiera Elden Ring opóźniona

Ta gorsza wiadomość związana jest z datą premiery finalnej wersji gry. Kilka tygodniu temu ogłaszano, że odbędzie się ona w styczniu 2022 roku. To jednak nieaktualne.

Wedle dzisiejszego komunikatu będziemy musieli poczekać do 25 lutego 2022 roku. Tym razem poślizg nie jest duży, oby tylko był już tym ostatnim. Jak ładnie to ujęto, przyczyną zmiany decyzji jest skala gry oraz swoboda eksploracji, które miały przekroczyć początkowe oczekiwania twórców. Dodatkowy czas ma pozwolić na wprowadzenie ostatecznych poprawek.

Źródło: BANDAI NAMCO Europe

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!