Gry

EndWar pojawi się na PSP i DS już 4 listopada

przeczytasz w 1 min.
Krzysztof Kołosowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor:KrzysztofKołosowski

Ubisoft ogłosił, że EndWar, gra strategiczna sygnowana nazwiskiem Toma Clancy'ego, pojawi się na handheldy razem z edycją na PS3 i X360.

Dotychczas nie było żadnych sygnałów o edycjach EndWar na urządzenia przenośne. Fakt, że swego czasu pojawiła się wersja na DS w bazie serwisu gamestop, ale to wszystko. Okazuje się, że nie tylko użytkownicy sympatyzujący z Nintendo będą mogli się cieszyć z tego tytułu, ponieważ równocześnie na rynku ukarze się wersja na przenośne konsole Sony. 

Screen z wersji PSP EndWar

Edycje handheldowe zostały opracowane przez niemieckie studio Funatics Software, które to wcześniej zajmowało się marką Settlers. W przeciwieństwie do wersji na PS3 i X360, handheldowe edycje będa odbywać się w systemie turowym, jednakże ruchy graczy będą wykonywane symultanicznie.

W trakcie gry będziesz mógł przejść trzy kampanie przeznaczone dla jednego gracza, gdzie przyjdzie ci kontrolować US Joint Strike Force, European Enforcers Group oraz rosyjski Spetsnaz Guards Brigade. Każda kampania składa sie z 30 pojedynków w rzeczywistych lokacjach (m.in. Londyn i Paryż).

Gra również będzie wyposażona w tryb multiplayer, który pozwoli na pojedynki jeden-na-jeden przy użyciu 100 scenariuszy.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!