Gry

Cicha eliminajca nazistów na nowym zwiastunie Enemy Front

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że wariatów takiego rozwiązania sprawy będzie całkiem sporo.

Enemy Front gra zwiastun

CI Games nie chce chyba, by gracze zapomnieli o Enemy Front. W ostatnim czasie polski producent coraz częściej publikuje materiały ze swojej nowej produkcji, a nam nie pozostaje nic innego, jak się z nimi zapoznawać.

Robimy to z przyjemnością, bo chociaż tytuł ten nie będzie zapewne rewolucją, to z kilku powodów zapewnić może sporo dobrej zabawy. Po pierwsze, jest to produkt rodzimego producenta, po drugie, część kampanii rozgrywać ma się na terenie naszego kraju i wreszcie po trzecie, ma być to FPS w starym stylu z akcją osadzoną w czasach II wojny światowej.

Na myśl przychodzą tutaj zatem dynamiczne wymiany ognia i strzelanie do każdej ruszającej się na mapie postaci, ale wcale nie będzie to jedyna opcja rozgrywki. Najnowszy zwiastun gry koncentruje się na sposobach, dzięki którym możliwa będzie cicha eliminacja wrogów. Okazuje się, że wariantów takiego rozwiązania sprawy będzie całkiem sporo.


Przypominamy, iż Enemy Front zadebiutuje 13 czerwca. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, examiner

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Author
  13
  Idzie o to, że komunizm zabił wiele więcej ofiar i nigdy nie został rozliczony i ukarany jak nazizm w Norymberdze. A komuchy nadal są.
  • avatar
   Kropeczka
   13
   Ba komuchom Polacy nie idąc do wyborów 25 maja zafundują posadki za miliony złotych, a sami będa zdychać za 1500 zł miesięcznie...

   Naprawdę mądry naród.................
   • avatar
    Spirit
    4
    Nie NAZIŚCI, tylko NIEMCY.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Mam nadzieję, że będzie to na tyle dobra produkcja, jakim kiedyś okazał się Return to Castle Wolfenstein...
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Wygląda całkiem fajnie jak teren będzie w miarę otwarty to gra może być całkiem dobra.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Zawsze będą ludzie negujący zbrodnie komunizmu z prostej przyczyny. Niemieckich nazistów powieszono w Norymberdze od razu, a cały system z miejsca uznano za zbrodniczy. Pewnie wielka w tym rola Żydów była...

       Natomiast komunistów zwłaszcza w Rosji, Polsce i na wsch od Polski nie powieszono. Odeszli w cień polityki często zajmując nie eksponowane stanowiska w radach nadzorczych tucząc olbrzymie pieniądze i czekając na zmiany. Dzisiaj ich dzieci, wnuki, rodziny poumieszczane w mediach i innych wpływowych zakątkach wypływają mając co raz większy wpływ na myślenie o ustroju komunistycznym i wielkie pieniądze rodziców i swoje na walkę medialną i prawnicza z każdym kto próbuje nazwać komunizm po imieniu - zbrodniczym totalitarnym ustrojem odpowiedzialnym za śmierć dziesiątków (jak nie setek) milionów istnień w ogromnej większości niewinnych. Wybiela się role aparatczyków komunistycznych, dyskredytuje ludzi walczących z komunizmem a obraz ustroju koloryzuje.

       Tylko w Polsce jest możliwe żeby mordercy i zabójcy mieli wyższe emerytury i znacznie lepsze warunki socjalne niż ludzie walczący o wolność mają pensje. Tak się kończy nie wymierzanie sprawiedliwości i przebaczanie...

       Wracając do gierki - zobaczymy czy studio zrobi coś na miarę Sniper Elite v2. Byłoby miło, zwłaszcza jeśli autorzy wykazaliby się dokładnością historyczna. Akcje na terenie naszego kraju mogły by mieć smaczek jeśli udałoby się pokazać np lokalizacje i wygład miast ówczesnej Polski.
       • avatar
        Cri5t
        0
        Jest literówka w zdaniu: "Okazuje się, że wariatów(wariantów) takiego rozwiązania sprawy będzie całkiem sporo."
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         No zapowiada się ciekawie. Czekam ;)
         • avatar
          jarnuszkiewiczm
          0
          zaniepokoiły mnie nieruchome tekstury wody i wiele słabiuteńkich elementów graficznych..... Mam nadzieje że to niedopatrzenie tylko i w finalnej wersji nie będzie takich atrakcji