Gry

Entuzjaści całkowicie zmieniają Oblivion

przeczytasz w 0 min.

Gdy zaczęliśmy grać w Oblivion, pojawiło się uczucie lekkiego rozczarowania. Gra okazała się prosta jak bułka z masłem. ¯aden loch nie stanowił większego problemu. Wtedy też dowiedzieliśmy się dlaczego. Bethesda zmienił grę w Xboxową zręcznościówkę dla ośmiolatka. Tak więc wszystkie wyzwania Daggerfall i Morrowind okazały się klapą.

Po zdobyciu konia przed upływem pierwszych dwóch godzinach rozgrywki (mogliśmy go mieć w 40 minut, gdyby nie grafika, która przykuła na jakiś czas nasze oczy) i porównaniu gry do świata z Warcrafta i czasu potrzebnego na zdobycie szybszego sposobu na przemieszczanie się, nie pozostało nam nic innego jak tylko grę tę odinstalować.


Jednak ostatnio dowiedzieliśmy się o istnieniu Oblivion Overhaul Oscuro, znanego także jako OOO. Jest to całkowicie nowa odsłona znanego tytułu, która w końcu daje więcej przyjemności z gry starym wyjadaczom.


OOO zmienia grę w taki sposób, że oddziela obszary niskich poziomów od tych wyższych, tak więc nie ma już mowy o heroicznych bitwach ze szczurami wokół pierwszego miasta. O tak, pięć wilków na lvl15 to niezłe wyzwanie.


Nie jest to jednak jedyna zmiana. W grze można znaleźć wiele miejsc z ukrytymi skarbami i pułapkami, które zapewniają wrażenia godne prawdziwego RPG.


Jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem, sięgnijcie po Oblivion i od razu ściągnijcie nowe łaty z oficjalnej strony.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login