Gry

Entuzjaści całkowicie zmieniają Oblivion

przeczytasz w 0 min.

Gdy zaczęliśmy grać w Oblivion, pojawiło się uczucie lekkiego rozczarowania. Gra okazała się prosta jak bułka z masłem. ¯aden loch nie stanowił większego problemu. Wtedy też dowiedzieliśmy się dlaczego. Bethesda zmienił grę w Xboxową zręcznościówkę dla ośmiolatka. Tak więc wszystkie wyzwania Daggerfall i Morrowind okazały się klapą.

Po zdobyciu konia przed upływem pierwszych dwóch godzinach rozgrywki (mogliśmy go mieć w 40 minut, gdyby nie grafika, która przykuła na jakiś czas nasze oczy) i porównaniu gry do świata z Warcrafta i czasu potrzebnego na zdobycie szybszego sposobu na przemieszczanie się, nie pozostało nam nic innego jak tylko grę tę odinstalować.


Jednak ostatnio dowiedzieliśmy się o istnieniu Oblivion Overhaul Oscuro, znanego także jako OOO. Jest to całkowicie nowa odsłona znanego tytułu, która w końcu daje więcej przyjemności z gry starym wyjadaczom.


OOO zmienia grę w taki sposób, że oddziela obszary niskich poziomów od tych wyższych, tak więc nie ma już mowy o heroicznych bitwach ze szczurami wokół pierwszego miasta. O tak, pięć wilków na lvl15 to niezłe wyzwanie.


Nie jest to jednak jedyna zmiana. W grze można znaleźć wiele miejsc z ukrytymi skarbami i pułapkami, które zapewniają wrażenia godne prawdziwego RPG.


Jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem, sięgnijcie po Oblivion i od razu ściągnijcie nowe łaty z oficjalnej strony.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!