Wydarzenia

Wspaniała muzyka z gier na rozpoczęcie PGA 2019

przeczytasz w 1 min.

Już 18 października rozpoczną się targi Poznań Game Arena 2019. Tego samego dnia odbędzie się niezwykłe wydarzenie towarzyszące: koncert Epic Game Music.

Muzyka z gier potrafi zachwycać, a słuchanie tej wykonywanej na żywo to już prawdziwa rozkosz. Kolejną okazją, by przenieść się w inny wymiar, będą targi Poznań Game Arena 2019, podczas których zorganizowany zostanie koncert Epic Game Music. Czego można się spodziewać?

Koncert Epic Game Music na PGA 2019

Epic Game Music rozpocznie się 18 października o godzinie 20.30. Na scenie pojawi się dyrygowana przez Adama Domurata i złożona z 80 muzyków orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra w towarzystwie Chóru Akademickiego UAM przygotowanego przez Beatę Bielską. Wspólnie pozwolą delektować się muzyką ze ścieżek dźwiękowych do takich gier jak Assassin’s Creed czy Wiedźmin. 

Epic Game Music

Koncert ma być wypełniony niespodziankami. Aby uchylić rąbka tajemnicy, organizatorzy zapowiedzieli na przykład, że na scenie wystąpi gitarzysta Ruud Jolie z zespołu Within Temptation. Wiemy też, że wspaniałej muzyce towarzyszyć będzie widowiskowa oprawa wizualna, za którą odpowiedzialne będzie niezawodne studio Platige Image.

Moc atrakcji na Poznań Game Arena 2019

Targi Poznań Game Arena 2019 potrwają do niedzieli, 20 października. Koncert jest oczywiście zaledwie jedną z wielu przygotowywanych atrakcji: od prezentacji gier i sprzętu, przez specjalne strefy tematyczne oraz konkursy i turnieje, po spotkanie z youtuberami. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy kupić bilet – ceny rozpoczynają się od 100 zł. Czy warto? Zobaczcie jak było w tamtym roku:

Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGA znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: PGA, MTP

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!