Gry

ESWC 2008 Poznań - zaczęło się!

przeczytasz w 1 min.

O godzinie 9:00 wejście na Electronic Sports World Cup 2008 zostało otwarte! Na terenie MTP pojawiły się nieprzebrane zastępy graczy chętnych do wypróbowania oferowanych tutaj atrakcji. Oczywiście najważniejszym punktem imprezy są gry!

Na targach odbył się pierwszy publiczny pokaz Mass Effect na PC w Polsce. Na dodatek przedpremierowy - oficjalne wydanie pecetowej wersji gry zaplanowane jest na koniec maja.


Mass Effect na PC po raz pierwszy w naszym kraju


Na stoisku CD Action symulator trwa turniej wyścigowy R-Factor. Dzięki trzem monitorom, kierownicy i specjalnym fotelu zawieszonym na siłownikach (odwzierciedlającym ruchy fotela w prawdziwym bolidzie) naprawdę można poczuć się jak w Formule 1.


R-Factor - symulacja na całegoStrategiczny gniew Kane'a, czyli najnowszy dodatek do Command and ConquerWyścigi bardziej realne niż w domu przed komputeremChętnych do wirtualnej jazdy Formułą 1 nie brakujeKto powiedział, że targi dla graczy to wyłącznie atrakcje na ekranie monitora?


Na targach wystawiano oczywiście nie tylko gry, ale również osprzęt, który jest potrzebny, aby na serio się rozerwać. Na targach wystawiają się takie firmy, jak AMD, Hewlett-Packard, Intel, MSI, czy SilverStone.


Niebieski blask procesora Intela - można go wygrać w konkursie (sam procesor)


Intel przedstawił jedyny w Polsce egzemplarz wafla krzemowego wytworzonego w procesie technologicznym 45 nm. Z takiego wafla później wycinane są procesory. Im bliżej środka, tym jakość uzyskanych procesorów jest wyższa. To właśnie z niego uzyskiwane są najlepiej podkręcające się egzemplarze.


Jedyny w Polsce egzemplarz wafla krzemowego 45 nmUltra-mobilny notebook HP z obrotowym ekranemDodatkowe informacje na temat EWSC 2008 będziemy publikować na bieżąco!

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login