• benchmark.pl
 • Gry
 • Eve Online: kup kartę graficzną GeForce 560 GTX za wirtualną walutę z gry
Gry

Eve Online: kup kartę graficzną GeForce 560 GTX za wirtualną walutę z gry

przeczytasz w 1 min.

Wirtualna płatność za realne przedmioty

Na rynku gier MMO robi się coraz ciekawiej, jeśli wziąć pod uwagę różne formy płatności. Część tytułów jest całkiem darmowych, za inne trzeba zapłacić w sklepie, a niektóre wymagają abonamentu. Choć najpopularniejszy wciąż jest World of Warcraft, inne tytuły starają się dogonić go zachęcając potencjalnych użytkowników na różne sposoby. W tym marketingowe.

Pisaliśmy już , że na model Free2Play przeszedł Lineage 2. Później również kultowy Everquest stał się darmowy. Obecnie ciekawe urozmaicenie wprowadzono w EVE Online. Choć za grę w dalszym ciągu trzeba uiszczać comiesięczną opłatę, teraz najbardziej wciągnięci mogą mieć z tego materialne korzyści.

Eve Online gra game cosmos

Często słyszało się o graczach, którzy w świecie EVE mieliby korzystać z bezpłatnego próbnego okresu, żeby zarobić odpowiednią ilość wewnętrznej waluty. Później za jej pomocą opłacali abonament, więc siłą rzeczy cała rozgrywka stawała się darmowa. Teraz mogą pójść o krok dalej i za dużą ilość PLEXów sprawić sobie kartę graficzną GeForce 560 GTX.

Eve Online virtual money

Póki co porozumienie z firmą Nvidia obejmuje 100 promocyjnych komponentów w celu wybadania rynku. Czy w razie popularności pomysłu i jego opłacalności dodane zostaną nowe akcesoria do kupienia za wirtualną walutę? Nie wiadomo, jednak wyobraźnia sama podsuwa wizję komputerowego sklepu akceptującego PLEX na równi z kartą MasterCard.
 

Więcej o grach:

Źródło: joystiq

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  "Często słyszało się o graczach, którzy w świecie EVE mieliby korzystać z bezpłatnego próbjnego "
  • avatar
   agnus
   2
   Nie da się na "trialu" zarobić tyle by opłacić abonament. No way. Przynajmniej bez uciekania się do piractwa a to jest loteria.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    o to nie ide do roboty tylko loguje się do EVE :)
    • avatar
     Pixel
     -1
     tak , rzucę pracę i będę gierczył zarobie sobie na grafikę, więcej na prąd wydam :D
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Dobra karta z ciekawym pomyslem.
      • avatar
       TomPo75
       0
       No to w końcu te 500 w 2 miesiące czy w 2 tygodnie?
       Bo raz mówicie tak, raz tak.
       Nigdy w to nie grałem więc pytanie z czystej ciekawości,
       w skali od 0 do 100 jak trudne to zadanie by tyle zgarnąć?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ale po co? PLEXy stoją po 550 mil, za 113 pln masz dwa takie. Lato idzie, można sąsiadom trawniki kosić, dzień roboty i conajmniej na plexa jest. Nie trzeba siedzieć tydzień siorbać skały, tłuc tą samą misję 15 raz albo macać planety. Porównujemy PLN/h i ISK/h - mi się nie opłaca. Są magicy, którzy tłuką się po WH, robią przekręty na rynku albo inne intratne zajęcia i potrafią zarobić na plexa w godzinę - ja taki dobry nie jestem, i ogromna większość nowych też nie będzie.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Zapraszam po 21 dniowy trial, link: https://secure.eveonline.com/trial/?invc=7f673f86-355a-4e60-a55c-8611efac738f&action=buddy