• benchmark.pl
 • Gry
 • Everspace 2 nadleci w 2021 roku - pierwszy zwiastun może się podobać
Gry

Everspace 2 nadleci w 2021 roku - pierwszy zwiastun może się podobać

przeczytasz w 1 min.

Nieprędko przyjdzie nam zagrać w Everspace 2, ale już pierwszy zwiastun pokazuje, że jest to produkcja, na którą warto czekać. 

Everspace 2 - zapowiedź gry na Gamescom 2019

Pierwsza odsłona serii była całkiem niezła, a (zapowiedziana podczas targów Gamescom 2019) gra Everspace 2 ma być już bardzo dobra. Przygotujcie się na dynamiczną strzelankę z akcją w kosmosie, przeznaczoną dla pojedynczego gracza i zawierającą elementy RPG, które skutecznie urozmaicać mają rozgrywkę.

Swobodna eksploracja, emocjonująca walka i zaawansowane modyfikacje to właśnie to, co czeka nas w Everspace 2. Podczas rozgrywki odwiedzimy najróżniejsze rejony kosmosu, odkryjemy nowe gatunki istot pozaziemskich i odnajdziemy skarby, a także stoczymy dynamiczne pojedynki, w których liczyć będzie się nie tylko strzelanie, ale też manewrowanie. Równocześnie będziemy wzbogacać swoją kolekcję statków i modyfikować je tak, by pasowały do naszego stylu gry oraz aktualnych potrzeb.

Everspace 2 screen

„Przeżyj ekscytującą historię w barwnym, stworzonym ręcznie świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw, i odbądź podróż, by w końcu stać się człowiekiem – czytamy w oficjalnym opisie. – Podczas kampanii poznasz przyjaciół, którzy mają własne historie do opowiedzenia. Dołączą do ciebie w trakcie misji pobocznych i zapewnią korzyści na koniec gry, gdzie od legendarnych łupów będą dzielić cię brutalne starcia i bezwzględne wyzwania”.

Oprócz tego, że jest więcej wszystkiego, w porównaniu do pierwszego Everspace zaszła pewna istotna zmiana. Nie będziemy mieli już do czynienia z „rogalikiem”, lecz otrzymamy skoncentrowaną na historii grę z otwartym światem i „klasycznym” systemem progresji.

Everspace 2 - trailer zapowiadający grę:

Everspace 2 zmierza na trzy platformy: PC, PS4 i Xbox One. Premiera pełnej wersji planowana jest dopiero na 2021 rok, ale już za kilka lub kilkanaście miesięcy będziemy mogli sprawdzić ten tytuł w ramach programu wczesnego dostępu.

A jeśli wciąż wam mało, to poniżej znajdziecie 22-minutowy zapis rozgrywki.

Everspace 2 - gameplay z Gamescom 2019:

Źródło: PCGamesN, Rockfish Games

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  2
  Ciekawe jakby wyglądał i wpływał na wydajność... RayTracing w kosmosie :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   oby była lepsza od pierwszej części.