Gry

Zwariowane Exception na zwiastunie z fragmentami rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Jeśli lubicie, gdy na ekranie dzieje się więcej, niż ludzki umysł jest w stanie ogarnąć, a gra wymaga od was zręczności i refleksu, to Exception zdecydowanie powinno trafić w wasze gusta. Nie wierzycie? Zatem zerknijcie na nowy zwiastun, który w weekend ujrzał światło dzienne.

Akcja platformowej gry akcji Exception toczy się wewnątrz systemu komputerowego zainfekowanego „totalitarnym wirusem”, a zadaniem gracza jest jego wyleczenie i przywrócenie wolności. W tym celu będzie musiał zajrzeć do różnych części wirtualnego świata i stoczyć wiele pojedynków. Choć brzmi to dość dziwacznie, wygląda na to, że jest to jeden z najbardziej intrygujących, a przy tym zwariowanych indyków na horyzoncie.

Twórcy z ekipy Traxmaster Software postawili na rozgrywkę w dwóch wymiarach, ale zapraszają gracza do świata trójwymiarowego. W trakcie zabawy poziomy przekształcają się, co tworzy nowe wyzwania, ale i możliwości. Warto dodać, że na kolejnych planszach poukrywane są artefakty, które następnie można wykorzystać do ulepszania swoich ataków i „przekraczania granic zniszczenia”, jak zapowiadają autorzy.

Gra Exception zmierza na cztery platformy: komputery osobiste, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera odbędzie się 13 sierpnia. A to już wspomniany zwiastun, wypełniony fragmentami rzeczywistej rozgrywki…

Exception - gameplay trailer:

Źródło: Traxmaster Software

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!