Gry

F1 2015 dołącza do listy gier z opóźnioną premierą

przeczytasz w 1 min.

Pamiętacie większą grę, która zadebiutowała w ostatnim czasie zgodnie z planem?

F1 2015 gra

Pamiętacie większą grę, która zadebiutowała w ostatnim czasie zgodnie z planem? Zapewne tak, ale aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba trochę poszperać w pamięci. W ostatnim czasie opóźnienia premier stały się niemal normą i dotknęło to również F1 2015.

Codemasters cały czas trzymało się daty 12 czerwca, ale dziś pojawiła się informacja, iż termin ten nie jest już aktualny. Twórcy potrzebują bowiem nieco więcej czasu na dopracowanie gry. Ile dokładnie?

Niemal miesiąc, ponieważ nowa data to 10 lipca. Bez zmian pozostają platformy docelowe. F1 2015 trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Ujawnienie powyższej informacji nastąpiło poprzez opublikowanie krótkiego materiału wideo. Zamieszczamy go poniżej wyrażając jednocześnie nadzieję, że producent pokusi się wreszcie o pokazanie dłuższych fragmentów rozgrywki. Zapowiedzi są przecież bardzo obiecujące - nowa wersja silnika EGO i idące za nią zmiany zapewnić mają serii nową jakość.


Źródło: blog.codemasters, youtube

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dla mnie jako Fana F1 to badziewna informacja. F1 powinien pojawiać się w okolicach najpóźniej 3 wyścigu, no ok max 5. Potem już tylko łatki balansujące w zależności od postępów konstruktorów. Zaraz będzie wychodził we wrześniu.