Gry

F1 2016 - poznajcie tryb kariery

przeczytasz w 1 min.

Tryb kariery w F1 2016 to 10 sezonów, podczas których trzeba będzie nie tylko ścigać się na torze.

Chyba mało kto z czekających na F1 2016 narzeka na brak materiałów promujących ten tytuł. Codemasters pochwaliło się kolejnym z nich.

Tym razem na tapecie znalazł się tryb kariery. Wedle wcześniejszych zapowiedzi ma być on jednym z najważniejszych punktów zabawy w F1 2016. Mimo tego nie mówiono o nim szczególnie wiele. Teraz jednak wypunktowane zostały najistotniejsze elementy.

Tryb kariery w F1 2016 pozwoli zmierzyć się ze światem F1 w 10 sezonach. Wybrać trzeba będzie oczywiście zespół, w barwach którego systematycznie podniesie się swoją reputację i powalczy o zwycięstwa. Co istotne, podobnie jak w rzeczywistości, każda z ekip ma różne cele. Ważna będzie nie tylko sama jazda, ale umiejętny rozwój bolidu. Szereg mniejszych smaczków dodawać ma do tego jedynie pikanterii.

„Marzysz o karierze w najbardziej prestiżowym sporcie motorowym na świecie? Chcesz nie tylko być najszybszy na torze, ale również pracować z mechanikami i mieć realny wpływ na rozwój bolidu i przyszłość teamu, dla którego zdecydujesz się jeździć? Zatem F1 2016 to gra której szukasz! Tak prezentuje się najnowszy zwiastun przedstawiający tryb kariery.”


F1 2016 zadebiutuje już 19 sierpnia, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!