Gry

Fabuła ma być bardzo istotnym elementem Anthem

przeczytasz w 1 min.

Dyrektor generalny studia BioWare zapewnia, iż wnioski z krytyki dotyczącej Mass Effect: Andromeda zostaną wyciągnięte.

Nie od dziś mówi się, iż BioWare potrzebuje sukcesu. Mass Effect: Andromeda dość mocno podzieliło środowisko graczy i bezsprzecznie wypadło zdecydowanie poniżej oczekiwań (zarówno pod względem jakości, jak i sprzedaży). Nadzieją na lepsze jutro jest Anthem.

Casey Hudson, dyrektor generalny studia, zdaje sobie z tego sprawę wyjątkowo dobrze. Już nie raz zapewniał, iż wnioski z zostały wyciągnięte i podkreślił to ponownie w ostatnim wpisie na blogu BioWare.

„Kiedy zeszłego lata wróciłem do BioWare, Mass Effect: Andromeda właśnie trafiało na rynek i pojawiło się duże poruszenie wśród graczy, którzy poprosili o DLC odpowiadające na pytania pozostające bez odpowiedzi. Jak wiecie, nie byliśmy w stanie tego dostarczyć, co było dla nas równie frustrujące, jak dla graczy. Wiedzieliśmy, że musimy uniknąć tego problemu w przyszłych grach.”

I chociaż Anthem będzie propozycją nastawioną na zmagania wieloosobowe, fabuła ma być bardzo istotnym elementem tego tytułu.

„Musimy zachwycić graczy nowymi doświadczeniami i innowacjami, musimy skupić się na wykreowaniu świata, postaci i elementów opowieści, czego gracze oczekują od naszych gier. To będzie gra wyjątkowa, ale jeśli zrobimy wszystko dobrze to odczujecie, iż jest to dzieło BioWare”

Pozostaje trzymać za słowo.Anthem trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Dokładna data premiery gry nie jeszcze znana.


Źródło: blog.bioware, EA Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zemil12
  10
  Istotnym elementem w tej grze to będą płatne DLC.
  • avatar
   DżejmsDrugiGroźny
   1
   EA, podobnie jak Micro$hit i Ubiszit, zabije każdą grę. Gram prawie od 30 lat i odechciewa mi się prze te mega-korporacje.