Gry

Fabularny zwiastun Homefront: The Revolution

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Premiera Homefront: The Revolution jeszcze w tym miesiącu. Twórcy przybliżają fabułę gry.

Nie ma chyba nikogo kto w ostatnim czasie narzekałby na brak materiałów z Homefront: The Revolution. Twórcy nie zwalniają jednak tempa.

Tym razem opublikowany został zwiastun, który wprowadzić ma nas w fabułę gry. Chociaż niektórzy są zdania, iż w grach FPS element ten pozostaje mocno zaniedbywany, w Homefront: The Revolution ma być inaczej. Wszystko po to aby walka z koreańskim okupantem była jak najbardziej wciągająca.

„Bez iskry, bez podstawowej idei ruch oporu to tylko zbieranina ludzi z pukawkami. Ludzi z wyrokami śmierci, bo w obliczu wroga o takiej przewadze - nie mają żadnych szans. Jest jednak coś co spaja ich w siłę zdolną przeciwstawić się wszystkiemu. Poznaj to - i włącz się do walki!”


Polska premiera Homefront: The Revolution zaplanowana została na 20 maja. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  projectdarkstar
  Nie do końca rozumiem po co się zabrali za kontynuację tak marnej gry i co za naiwniak wyłożył na to kasę.
  3
 • avatar
  apuk666
  Ta gra to puki co, to fabułą straszy. Tak mierny poziom to nawet dzieciom się nie będzie podobał. Najbardziej w sumie to razi mnie grafika która wygląda jak Crysis 2, z 2010r.!!! Ludzie dla kasy się cofają? W sumie jednak chodzi na Cryengine, ale na najnowszym!
  1
 • avatar
  Marucins
  Widzę na oficjalnej zapowiedzi napisy PL. Gra będzie miała spolszczenie kinowe? Czy cwaniakują tak samo jak te kutwy od Quantum Break gdzie materiały były z napisami a nawet nikt nie pofatygował się aby zaaplikować kinowe spolszczenie.

  Jestem ogromnie ciekaw jak im udała się ta gra.