Gry Android

Fahrenheit: Indigo Prophecy trafiło także na Androida

przeczytasz w 1 min.

Fahrenheit: Indigo Prophecy to dla wielu graczy jedna z najlepszych przygodówek w historii. Teraz bawić można się przy niej także na Androidzie.

Fahrenheit: Indigo Prophecy

Katalog gier mobilnych poszerza się w bardzo szybkim tempie. Sporym zainteresowaniem cieszą się jednak nie tylko nowe produkcje przygotowywane specjalnie z myślą o smartfonach i tabletach, ale także porty tytułów, które doskonale znamy już z większych platform. Pamiętacie Fahrenheit: Indigo Prophecy?

Produkcja ta wydana została w roku 2005. Na początku zeszłego roku doczekała się natomiast odświeżonego wydania z dopiskiem Remastered, które udostępnione zostało także na rynku mobilnym. Problem w tym, że jedynie na systemie Apple iOS. Teraz się to zmieniło, ponieważ gra pojawiła się także na Google Android.

Graczy, którzy nie mieli styczności z oryginałem dość trudno będzie twórcom do swojej propozycji przekonać. Główny powód to cena, która wynosi w tym przypadku aż 48,56 złotych. Mający za sobą przygodę z pierwowzorem spojrzą na to inaczej, ponieważ przypomni im się doskonała przygodówka z bardzo dobrą fabułą oraz mrocznym klimatem z domieszką grozy.


Fahrenheit: Indigo Prophecy nie tylko kosztuje, ale także waży sporo - ponad 3 GB. Gra wymaga do prawidłowego działania Androida w wersji 4.1 lub nowszej. Pobierzecie ją ze sklepu Google Play.

Źródło: youtube - Aspyr Media, play.google

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    raffal81
    3
    Świetna gra ;] bierem raz jeszcze ;]