Gry

Fallout 4 z narzędziami moderskimi

przeczytasz w 1 min.

Fallout 4 powinien znacznie zyskać teraz na atrakcyjności. Mody to znak rozpoznawczy produkcji studia Bethesda.

Bethesda obiecała rozwijać Fallout 4 w kolejnych miesiącach po premierze i, niezależnie od tego czy rozwój ten komuś się podoba, słowa dotrzymuje.

Wszystko wskazuje na to, że wspomniana gra zacznie teraz otrzymywać duże ilości wszelkiej maści modyfikacji. Udostępniono bowiem Creation Kit - bardzo rozbudowane narzędzia moderskie. Dość zresztą powiedzieć, że Creation Kit wykorzystywano do stworzenia samej gry. Pojawi się w niej teraz także dodatkowa przeglądarka dostępnych modyfikacji.

„Mody i ich twórcy zawsze byli dla nas bardzo ważni – wspieraliśmy ich już od czasów Morrowinda i The Elder Scrolls Construction Set. Wierzymy, że nasze gry mogą stać się znacznie lepsze, jeśli przekażemy władzę tworzenia w twoje ręce.  W przypadku Fallouta 4, naszym celem było uczynienie modów jeszcze bardziej dostępnymi niż kiedykolwiek wcześniej – zarówno dla ich twórców, jak i graczy.”


Creation Kit pobierać można ze strony producenta. Na ten moment wszystko ogranicza się do wersji PC, ale tylko do czasu. Mody zawitają także na konsole Xbox One oraz PlayStation 4, odpowiednio w maju i czerwcu.

Źródło: bethesda

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  senna
  6
  5.5 miesiąca po premierze.. gdzie gra mniej niz 10% graczy, mimo niedawnej premiery drugiego DLC.. W 5 letniego Skyrima gra wiecej ludzi na steam.. No ale nie mogą przecież na premiere wypuścić narzędzi moderskich, bo po pierwsze konsolowe dzieci zaczną szturm na firme i wydawce, a po drugie moderzy zdobią darmowe i ciekawsze "DLC".
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Mi sie gra podoba lubie klimaty fallouta.
   • avatar
    Stashqo
    2
    Mam nadzieję, że ktoś zrobi jakiegoś miłego dla oczu moda, który przy okazji wprowadzi do gry jakąś fabułę, treść i może nawet system dialogowy... ehhh marzenia.
    • avatar
     AntySyjon
     0
     dali by lepiej patch poprawiający dropy
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Był Fallout... było cudownie. Był Fallout 2... było cudownie. Był Fallout 3 był inny, po jakimś czasie było fajnie...zagrałem w wersje GOTY kilka dodatków stanęło mi kością w gardle, ale dałem rade. Był Fallout NV a w sumie co za różnica to po prostu było następnych parę dodatków do F3 - już było dość kiepsko. Na nieszczęście w F4 podoba mi się tylko rozwiązanie PW. Jedyne co jest fajne to grafika, ale i tak nie jest klimatyczna. Nie wiem czy którykolwiek modder zrobi z F4...Fallouta. Ciekaw jestem ilu jeszcze fanów Fallouta straciło zainteresowanie serią. Prawda jest taka, że leży u mnie na kompie z savem w połowie i czeka, bo już 3 miechy nie ruszany.
      Chyba zagram se w 1 albo 2!