Gry

Far Cry New Dawn w złocie - w grze ma pojawić się sporo elementów RPG

przeczytasz w 1 min.

Debiut planowany na 15 lutego nie jest zagrożony. Na ostatniej prostej twórcy ujawniają ciekawe informacje dotyczące rozgrywki.

Dobre informacje dla graczy czekających na Far Cry New Dawn. Do premiery pozostaje coraz mniej czasu i można mieć już pewność, że odbędzie się ona zgodnie z założeniami.

Twórcy pochwalili się bowiem, iż gra uzyskała status gold. Oznacza to, iż wszystkie prace zostały zakończone i debiut planowany na 15 lutego nie jest zagrożony. Wypada w tym miejscu przypomnieć, iż Far Cry New Dawn trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Właściciele pierwszej z wymienionych platform mogą już sprawdzać wymagania sprzętowe.


To jednak nie wszystko. Ujawniono bowiem także ciekawe informacje dotyczące rozgrywki. Podobnie jak inne gry z tej serii, Far Cry New Dawn to rzecz jasna strzelanina. Twórcy deklarują jednak, że można spodziewać się zaznaczonych mocniej niż kiedykolwiek akcentów RPG.

Co dokładnie to oznacza? Póki co podano jedynie kilka przykładów. Przeciwnicy zostaną oznaczeni rangami, podobnie jak bronie. Te ostatnie można będzie ulepszać, a nawet konstruować od podstaw. W przypadku przejęcia posterunku można będzie przejąć go na stałe i cieszyć systematycznym dopływem określonych surowców lub zabrać co cenne (w pokaźniejszej ilości) i porzucić posterunek. Ten z dużym prawdopodobieństwem zostanie przejęty przez wrogów i następne zdobycie go może być już trudniejsze.

Zapewne w najbliższej przyszłości poznamy więcej szczegółów. Planujecie zakup Far Cry New Dawn?

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mario2k
  4
  Ta gra nei wnosi żadnych technologicznych usprawnien , to jak nowe mapy do FAR CRY 5 . Doją kasę najniższym kosztem.
  • avatar
   Michał 06
   0
   Jak to dla bab gra :)
   • avatar
    JanuszJestem
    -2
    Może później - za dużo innych ciekawyszych premier.
    • avatar
     miedzianek
     -2
     Nie, bo robili na prędce, żeby wyrobić się na ustaloną datę premiery. Pewnie DLC już powstają, day one patch, i dzięki uplay nikt nie pogra, bo serwery padną :)