• benchmark.pl
 • Gry
 • Far Cry Primal raz jeszcze - pokazano obszerne fragmenty rozgrywki
Gry

Far Cry Primal raz jeszcze - pokazano obszerne fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Ponad dwie godziny z nową odsłoną serii wzbogacone o komentarz twórców.

Far Cry Primal

Wygląda na to, że Ubisoft na poważnie rozkręcił się z publikowaniem informacji i materiałów wideo promujących Far Cry Primal. Tym razem pora na te drugie.

Producent zdecydował się pochwalić fragmentami rozgrywki i to takimi naprawdę obszernymi. Zapis całej sesji trwa ponad dwie godziny i znaczna część z tego pozwala przyglądać się zabawie.

Jednocześnie z komentarzy twórców dowiedzieć można się kilku ciekawostek. Zdradzono między innymi, iż bardzo ważna będzie nie tyle sama obecność zwierząt, co umiejętne ich oswojenie. Możliwe ma być zaprzyjaźnienie się z aż 17 gatunkami stworzeń, dzięki czemu przeżycie stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

Jeśli jednak ktoś woli większe wyzwania będzie mógł nie tylko zdać się na działanie w pojedynkę, ale także dodatkową opcję. Przewidziana jest możliwość rezygnacji z HUD.

Mających chwilę wolnego czasu pozostaje zaprosić na poniższy materiał.


Przypominamy, iż premiera Far Cry Primal w wersji na konsole PlayStation 4Xbox One planowana jest na 23 lutego. Na PC gra pojawić ma się natomiast 1 marca.

Źródło: ubisoft

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  10
  Albo ja wyrosłem z gier albo te gry robią się coraz głupsze. Obejrzałem sobie filmik i nie widzę w tym nic ciekawego chociaż goście, którzy w to grają i komentują wydają się zachwyceni grą.
  • avatar
   hasati
   6
   E tam po prostu kolejny Far Cry. Już nudne się to robi. W 4 mi się już na siłe grało a w kolejną część już na pewno nie zagram. Wszystko sklonowane z poprzednich części. Ot zmienili bronie i stylistyke to tyle. I do tego będzie kosztować z 160zł. Podziękuję :)
   • avatar
    Po1nter
    4
    Far Cry 3 było czymś nowym na swój sposób. Far Cry 4 było okropną kopią 3 według mnie wgl nie udaną gdyż bohaterowie 3 byli dużo bardziej charyzmatyczni. Kolejna część to już nie dal mnie ale życzę miłej zabawy wszystkim.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     downgrade?
     • avatar
      dezmont
      -6
      Bede grał w gre
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Kiepskie to i mizerne strasznie, jakoś już wolałbym po raz kolejny zagrać w FC 2 lub Blood Dragona.
       • avatar
        Marucins
        0
        Skoro ich materiały promocyjne już przycinają (a jak wiadomo wypadałoby pokazać się z jak najlepszej strony) i się z tym nie kryją - dotychczas takiej jazdy nie było (nie przypominam sobie). To już można sobie wyobrazić jak genialnie będzie działał produkt finalny.
        W sumie - widziały gały co prały :D