• benchmark.pl
 • Gry
 • Debiut Fear the Wolves opóźniony - fani battle royale poczekają kilka tygodni dłużej
Gry

Debiut Fear the Wolves opóźniony - fani battle royale poczekają kilka tygodni dłużej

przeczytasz w 1 min.

Plany co do premiery zmieniono po zamkniętych beta testach. Twórcy wiedzą, które elementy wymagają jeszcze poprawy i chcą się tym zająć przed oddaniem gry w ręce szerszej publiczności.

Na lipiec planowany był debiut Fear The Wolves w Early Access. Okazuje się jednak, że trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Twórcy (przypomnijmy, że za grę odpowiada studio Vostok Games) poinformowali, iż Fear the Wolves trafi do Early Access kilka tygodni później niż zapowiadano. Nie podali jednak dokładnego terminu.

Wiemy za to, dlaczego podjęta została taka decyzja. Wpływ miały na to wnioski, jakie wyciągnięto po zamkniętych beta testach. Dzięki dużej liczbie komentarzy od graczy twórcy wiedzą, które elementy wymagają jeszcze poprawy i chcą się tym zająć przed oddaniem gry w ręce szerszej publiczności.

Dla niewtajemniczonych dodajmy, że Fear the Wolves zapowiadane jest jako gra łącząca zmagania battle royale z klimatem serii S.T.A.L.K.E.R. W przyszłym roku Fear the Wolves trafić ma na konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: steam, Focus Home Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wodzu1988
  0
  "Dzięki dużej liczbie komentarzy od graczy twórcy wiedzą, które elementy wymagają jeszcze poprawy"
  - czyli wszystko muszą poprawić :/

  "Beta" testy :D to nawet pre alpha nie była, ponury i nieśmieszny żart.