Gry komputerowe

Fear The Wolves w Early Access - nowa gra battle royale

przeczytasz w 1 min.

Fear The Wolves to gra łącząca zmagania battle royale z klimatem serii S.T.A.L.K.E.R. Zagrożeniem będą tutaj nie tylko pozostali gracze, ale też kilka innych elementów.

Przekonaliście się już do rozgrywki w formule battle royale? Nawet jeśli nie, nikt nie zaneguje tego, że cieszy się ona ogromną popularnością. Nie dziwią zatem kolejni twórcy, którzy chcą z tego skorzystać. W ich gronie znalazła się ekipa Vostok Games.

W tym miesiącu do programu Early Access dołączy Fear The Wolves. Jak możemy wyczytać w oficjalnym opisie, to gra łącząca zmagania battle royale z klimatem serii S.T.A.L.K.E.R. Rywalizacja toczyć będzie się pomiędzy nawet 100 graczami, przewidziano tryby gry pojedynczej i drużynowej. Poza innymi graczami niebezpieczeństwo stanowić będą skażone promieniowaniem strefy, zwierzęta oraz pogoda.

„Fear the Wolves to zaprojektowana przez studio Vostok Games wieloosobowa strzelanka FPS typu Battle Royale, łącząca w sobie klimat znany ze S.T.A.L.K.E.R.-a z brutalnymi walkami na arenie, w których uczestniczyć może nawet 100 graczy. Poruszając się na mapie odpowiadającej 25 km2, gracze muszą się odnaleźć w niebezpiecznym rejonie spustoszonego i skażonego promieniowaniem Czarnobyla. Klasyczny tryb Battle Royale zmusza do wyniszczającej walki o przetrwanie z setką przeciwników, a w przyszłości zostanie udostępniony dodatkowy tryb, który przyniesie niezwykle emocjonujący zwrot akcji.”


Gra trafi do Early Access w wersji beta, poniżej sprawdzić możecie wymagania sprzętowe. Finalna wersja powinna pojawić się w przyszłym roku. Wtedy też gra trafić ma na konsole.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

 • Windows 7/8/10 (64-bit)
 • procesor: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz) / AMD FX-4100 (3.6 GHz)
 • 8 GB RAM
 • karta graficzna: GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 260
 • 16 GB miejsca na dysku twardym

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

 • Windows 7/8/10 (64-bit)
 • procesor: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
 • 16 GB RAM
 • karta graficzna: GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
 • 16 GB miejsca na dysku twardym

Źródło: steam, Focus Home Interactive

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  W końcu jakiś nowy Battle Royal.
  • avatar
   Ghola
   0
   I teraz nie wiem, nie przepadam za trybem Battle Royale, ale to klimat STALKER'a ... jarać się czy nie jarać ? o to jest pytanie ...
   • avatar
    Gatts-25
    -1
    Po raz kolejny wymagania gry nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.Póki wychodzą gry oparte na DX11 cudów pod względem wymagań co do CPU się nie spodziewam no ale może w końcu jakiś deweloper nie będzie rzucał słów w wiatr tylko pod publikę ,żeby zachęcić do gry a później się okaże ,że optymalizacja gry jest taka by 8wątkowy CPU był zupełnie wystarczający dlatego wątpię czy ten tytuł rzeczywiście będzie miał 12wątków w rekomendowanych gdy The Vampyre udowodnił co to znaczy wymagania przed premierą a potem po testach gdy premiera miała miejsce.
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Battle Royal są super.
     Ale Karcianki są jeszcze lepsze.

     Jakby tak Cyberpunk zamiast FPS, zrobić karciankę :)
     Albo żebyb było Battle Royal + tryb Zombie
     • avatar
      Po1nter
      0
      Posiadam dostęp do Pre-Alphy i jest ona w chwili obecnej w tragicznym stanie. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żebym testował grę która była by na tak tragicznym etapie. Chociaż są to mojego drugie Alpha Testy jakiejkolwiek gry. Zapowiada się ciekawie, bardzo Arcadowo na tle konkurencji, klimatycznie, i zgoła inaczej niż wszyscy. Ale do bety a tym bardziej gotowego produktu to jeszcze daleka baaaardzo daleka droga.