Telewizory

Mały, przenośny telewizor „w razie czego” od firmy Ferguson

przeczytasz w 1 min.

Ferguson PHT2-10 to 10-calowy telewizor, który można mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu nie przegapi się żadnej ważnej transmisji, niezależnie od tego, gdzie się akurat w danym momencie przebywa.

Szef nie dał wolnego, znajomi zapraszają na grilla, a może po prostu nie ma się ochoty kisić się w domu, gdy za oknem przyświeca słońce… W każdym z tych przypadków dobrym rozwiązaniem może okazać się przenośny telewizor do oglądania meczów i filmów. Takim właśnie urządzeniem pochwalił się ostatnio Ferguson.

Ferguson PHT2-10 to nieduży, bo 10-calowy telewizor. Taka przekątna ma za to pozytywny pływ na mobilność urządzenia. Rozdzielczość 1024 x 600 pikseli powinna okazać się wystarczająca i pozostaje mieć nadzieję, że to samo będzie można powiedzieć o będącej częścią zestawu antenie.

Ferguson PHT2-10 TV

Ten przenośny telewizor został wyposażony w tuner DVB-T/T2 i pozwala nagrywać materiały wideo do obejrzenia później (funkcja PVR). Dodatkowo umożliwia odtwarzanie plików filmowych MPEG-2 i MPEG-4, także z napisami. Wspomnijmy też o 2-watowym systemie audio i ładowarce samochodowej w zestawie.

I może jedynie zaskakiwać fakt, że premiera rynkowa tego urządzenia została zaplanowana dopiero na lipiec. Jeśli więc chodzi o najbliższe piłkarskie święto, w plenerze trzeba będzie chyba postawić na zwykłego laptopa i oglądać Mundial 2018 online.

Źródło: Ferguson

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  1
  'telewizor do oglądania meczów i filmów'

  Nie wiedziałem, że są nowe podkategorie telewizorów :D
  • avatar
   puchatek2
   -3
   Gratuluję rozdzielczości, idzie futbol w 4k a tutaj taka padakę dają