Pojazdy

Hulajnoga Fiat F500-F85 - duże możliwości i włoski styl

przeczytasz w 1 min.

W oczy rzuca się włoski styl, ale wcale nie to jest najważniejsze. Hulajnoga Fiat F500-F85 to kawał solidnego pojazdu, który ma sprawdzić się jako praktyczny i przyjazny środowisku środek transportu na co dzień.

Fiat F500-F85 to hulajnoga elektryczna z nieco wyższej półki, kierowana do osób, które szukają nie zabawki, lecz osobistego środka transportu miejskiego. Dzięki 250-watowemu silnikowi i dużym, 8,5-calowym, pompowanym kołom pozwala sprawnie omijać korki, pokonywać nierówności w terenie i przemieszczać się między punktami A i B z prędkością sięgającą 25 km/h

Pojazd został wyposażony w akumulator o pojemności 7500 mAh, którego naładowanie do pełna (a trwa ono jakieś 3-4 godziny) zapewniać ma możliwość przejechania od 15 do 20 kilometrów, w zależności od terenu i wagi użytkownika. Dodajmy w tym miejscu, że maksymalne obciążenie wynosi 140 kg, a więc nawet bardzo dobrze zbudowane osoby nie powinny mieć problemu z poruszaniem się tą hulajnogą.

Fiat F500-F85 zoom

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących producent postarał się o oświetlenie z przodu i z tyłu, dzwonek, hamulec tarczowy (aktywujący światło hamowania) oraz platformę pokrytą materiałem minimalizującym ryzyko ześlizgnięcia się nogi. Istotna jest również nieszczególnie duża waga pojazdu – wynosi ona 12 kilogramów. Dzięki temu (jak i składanej konstrukcji) pokonanie fragmentu trasy w autobusie czy wniesienie hulajnogi do mieszkania lub biura nie stanowi większego kłopotu.

Hulajnoga jest już dostępna w sprzedaży. Do wyboru jest wersja czerwona (F500-F85R) oraz biała (F500-F85W) – w obu przypadkach sugerowana cena wynosi 1799 zł.

Źródło: 4cv

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sceri
  1
  Wyglądają jak Xiaomi Mijia, tylko obrandowane znakami towarowymi Fiata
  • avatar
   Tomecek
   -1
   Do 20 km za 1799 zł? Xiaomi lepsze i tańsze.
   • avatar
    pawluto
    -1
    Fiat...po roku zapewne awaria...Włosi to sie nadają...nawet swoich granic obronić nie potrafią i statki wpływają im do portów jak nóż w masło...!