Gry

FIFA 12 identyczna na wszystkich platformach

przeczytasz w 1 min.

FIFA12 będzie pierwszą odsłoną znanej serii, której edycja na PC nie będzie niczym odbiegała od tych konsolowych.

Do tej pory posiadacze komputerów dostawali okrojoną i nie ma co ukrywać, gorszą wersję gry. Teraz mogą oni już jednak odetchnąć z ulgą, bo jest to wiadomość oficjalna, przekazana przez EA. Zarówno wersja PC, jak i te na PlayStation 3iXbox360mają mieć identycznysilnik gry, zestaw funkcji, trybów i nowości.

Producent wykonawczy, KazMakita z niekrytą satysfakcją oznajmił o tym szerszej publiczności.

"To jest ten moment,na który wszyscy graczePCczekali, ponieważ dostaną końcuw pełni dopracowanągręFIFAna ichpreferowaną platformę. Będą moglicieszyć się najwyższąjakościąrozgrywki, wszystkimitrybami gry inajprawdziwszągrafiką, jaka kiedykolwiek powstałana ich platformę. Dostaną teżnasz nowyLiveEA SportsFootball Club."

Ujawniona została także data premiery gry FIFA 12. W Europie, a tym samym w naszym pięknym kraju zadebiutuje ona 30 września.

Źródło: eurogamer

Więcej ze strefy gier:

Komentarze

29
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zarówno wersja PC, jak i te na PlayStation 3 i Xbox 360 mają mieć identyczny silnik gry

  A to nie właśnie grubo zmniejszanie możliwości PC?
  • avatar
   kilerfcb
   0
   a w Fife na konsole grałeś ? Mnie to tam nie obchodzi co jest "w środku". Ma być identycznie jak na konsolach i to wystarczy :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Może być nawet grafa jak w crysis 2, a pes i tak zmiażdzy to.
    • avatar
     hideo
     0
     raczej niech mi wyjaśnią, dlaczego wcześniej tego nie zrobili? toż już w roku 2010 mogli spokojnie chyba dać na pc Fifę nie gorszą niż na konsolach, a może po prostu EA olało pc ze względu na piractwo? popatrzmy na sprzedaż Fify 11 http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=fifa+11&publisher=&console=&genre=&minSales=0&results=50&sort=Total
     no i wszystko jasne, na pc ta gra się nie sprzedaje więc ją olewali ludzie z EA i wygląda na to, że robili trochę na odwal oby była, tylko 70tys sprzedanych kopii na pc? LOL
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      no no w koncu pcty dogonily konsole:)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Baye Baye PES :)
       • avatar
        Szymon331
        0
        FIFA 12 identyczna na wszystkich platformach

        FIFA 12 identyczna od lat.
        • avatar
         wiechog
         0
         Czytam te wasze wypowiedzi i mnie czyści, fifa to pinpong a nie piłka ,kulka w niej odbija się dokładnie jak by grali na asfalcie,boiska nawet w najdalszej kamerze pokazują tylko kawałek, bo inaczej musielibyśmy się śmiać ponieważ boisko jest wielkości tego do piłki ręcznej,konsole już dawno mają grafikę archaiczną w porównaniu z pc,zresztą dobra grafika do pc kosztuje tyle co dwie a nawet trzy konsole,tak że nawet nie ma co porównywać,konsola to jest sprzęt dla małolatów i dla nich jest ta zręcznościówka.
         PES to gra dla pc i prawdziwych graczy.