• benchmark.pl
 • Gry
 • FIFA 17 z nowym, a w zasadzie poprawionym polskim komentarzem
Gry

FIFA 17 z nowym, a w zasadzie poprawionym polskim komentarzem

przeczytasz w 1 min.

Podobnie jak rok temu, usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Panowie nagrali sporo nowych kwestii.

Trudno sądzić, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie do premiery gry FIFA 17. Zapewne większość graczy przypuszczała też, iż nie zabraknie w niej polskiego komentarza. Jeśli trafił się ktoś mający co do tego wątpliwości, to teraz je rozwiano.

EA opublikowało krótki materiał wideo, który skupia się właśnie na polskim komentarzu. Określany jest on mianem nowego, ale lepiej pasuje chyba stwierdzenie, iż będzie on poprawiony. Wszystko dlatego, iż duet komentatorów pozostał bez zmian - usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Na potrzeby kolejnej odsłony piłkarskiej serii panowie postarali się jednak o sporo dodatkowych kwestii i 1 300 kolejnych nazwisk zawodników.

„Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali w tym roku mnóstwo nowych kwestii do gry FIFA 17. Podczas 20 dni spędzonych w studio, zarejestrowaliśmy 19 tys. komentarzy i 1 300 nowych nazwisk.”


Warto pamiętać, iż omawiana tu kwestia dotyczy gry w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W mniej imponującej wersji (bo nie zobaczymy również efektów wykorzystania silnika Frostbite) FIFA 17 trafi na konsole Xbox 360 i PlaySation 3.

Źródło: EA SPORTS Polska

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  10swistak
  2
  Ostatnio zagrałem kilka meczy na polskim komentarzu i Laskowskiego usłyszałem 2 razy. Wypowiedział łącznie może 5 słów. Czy jest to bug w grze, czy tak mało nagrał kwestii dla 16?
  • avatar
   Wiskas
   1
   Komentarz jest sprawą drugorzędna (niemniej ważną) ale niech te cwaniaki zrobią normalne loby do gry 2vs2 a nie co roku ten sam syf UT i liczenie kasy ( 3 lata z rzędu to samo ) w 14 byłem podjarany, w 15 jeszcze w UT popykałem ale ileż można....nowy tryb kariery ? Słabo to widzę, granie bankami też nic nadzwyczajnego.....złamasy dawać loby do gry 2vs2 3vs3 bądź random 2vs2 .....
   • avatar
    Adriian
    -3
    Jakby dodali jeszcze DLC w postaci duetu Marcin Żewłakow - Tomasz Hajto, to bym dokupił.