Gry

FIFA 18 oczywiście z polskim komentarzem, prace trwają

przeczytasz w 1 min.

W FIFA 18 usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Zobaczcie, jak wygląda praca komentatorów.

Bez większych obaw postawić można by spore pieniądze na to, że FIFA 18 zanotuje doskonałe wyniki sprzedaży. Każda kolejna odsłona piłkarskiej serii od EA bije rekordy popularności i nic nie wskazuje na to, aby tym razem było inaczej.

FIFA ma wielu sympatyków także w Polsce, a zatem inwestycje w nasz rynek raczej nie dziwią. A za takowe uznać można przygotowanie licencjonowanej Ekstraklasy oraz polskiego komentarza. Tutaj chyba bez zaskoczenia, w FIFA 18 usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Duet znany jest już z poprzedniej odsłony serii, jak zawsze obiecywane są jednak poprawki i nowe kwestie. O tym, jak wygląda praca komentatorów przekonać możemy się dzięki opublikowanemu materiałowi wideo.


FIFA 18 zadebiutuje 29 września. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One, ale także PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch

Źródło: EA SPORTS Polska

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maniexas
  3
  Nie po to wydaję swoje zarobione pieniądze, żeby kombinować.
  Co więcej przed zakupem jakoś się nie chwalili, że gra jest dostępna tylko w tych 2 językach.
  • avatar
   ClemRusty
   1
   Gra w Polsce jest dostępna we wszystkich językach. Są 2 foldery 1 odpowiada językowy w menu jak i grze, a 2 to komentarz, wystarczy usunąć język którego nie chcemy i zostawić ten który nas interesuję. DZIAŁA na 100% bo gram tak od fify 15
   • avatar
    Ladros
    1
    Tyle dobrych komentatorów, taki duży wybór, a oni dalej to samo.
    Laskowski jest OK, ale Szpaku już dawno powinien odejść.
    • avatar
     maniexas
     0
     I oczywiście komentarz ten (w przeważającej części wywołujący tylko irytację) zostanie nam wciśnięty na siłę przy zakupie z origin, tak jak w fifa 17, gdzie do wyboru mam język polski lub rosyjski..