• benchmark.pl
 • Gry
 • Filmowy zwiastun promuje Assassin’s Creed: Origins na Gamescom 2017
Gry

Filmowy zwiastun promuje Assassin’s Creed: Origins na Gamescom 2017

przeczytasz w 1 min.

Ten materiał wideo to swoiste wprowadzenie graczy w świat starożytnego Egiptu, z jakim spotkają się w nowej odsłonie serii.

Na początku miesiąca Ubisoft zapowiadał, iż na Gamescom 2017 pojawi się z wieloma atrakcjami. Nikogo nie zdziwi fakt, że wśród promowanych gier znalazł się Assassin's Creed Origins.

Dla producenta jest to chyba najważniejsza z przygotowywanych obecnie produkcji. Na wspomnianą imprezę przygotowany został nowy, filmowy zwiastun. Jego zadanie jest proste - wprowadzenie w świat starożytnego Egiptu, do którego zabrani zostaną gracze.

Tego typu miejsce akcji zdaje się mieć naprawdę spory potencjał. Na zwiastunie zobaczyć możemy sporo interesujących miejsc i ciekawych postaci, w tym oczywiście głównego bohatera. Trzeba przyznać, że wszystko podano w kuszącej formie, z intrygującym podkładem muzycznym - wykorzystano utwór „You Want It Darker”.

Wypada zaznaczyć jednocześnie, że tym razem obeszło się bez fragmentów rozgrywki. Najpewniej zobaczymy je nieco później, na kolejnych materiałach. Premiera gry planowana jest na 27 października.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ladros
  2
  Co by nie mówić, zwiastun bardzo przyjemny do oglądania ;)
  • avatar
   victordeleco2
   1
   Wymagania z kosmosu pewnie jak zawsze
   • avatar
    Konsole Rzondzom
    -1
    No zobaczymy co z tego wyjcie czymam kciuki za tom produkcje