Tablety

Flexbook: laptop składany jak origami

przeczytasz w 1 min.

Urządzenie Fujitsu Flexbook łączy laptop, tablet, eReader i układankę origami. Zostało ono zaprezentowane podczas konkursu Life with Future Computing Award i wywołało niemałe zaciekawienie.

Fujitsu Flexbook na pierwszy rzut oka wygląda dość dziwacznie. Po dokładniejszym jednak przyjrzeniu się rzeczywiście można zauważyć coś ciekawego w tym projekcie. Urządzenie „łamie się” na cztery części, co daje spore możliwości, jeśli chodzi o ostateczny wygląd. Dzięki temu, w zależności od potrzeby lub od indywidualnych upodobań użytkownika, każdy powinien znaleźć optymalne rozwiązanie specjalnie dla siebie.

Flexbook - warianty

Flexbook - kolory

Flexbook

 

Zaprojektowany przez Hao-Chun Huanga Fujitsu Flexbook wyposażone zostało w ekran dotykowy 21:9 oraz klawiaturę. Dodatkowo, przygotowanych zostało wiele wersji kolorystycznych, co daje jeszcze większą gamę możliwości dobrania swojego optymalnego urządzenia. Nie wiadomo jeszcze kiedy i czy w ogóle pojawi się to urządzenie na rynku, ale sam pomysł bez wątpienia jest ciekawy.

Więcej o nowych, ciekawych rozwiązaniach:

Źródło: engadget 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bullseye
  0
  Fajne :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Fujitsu Flexbook - laptop jak... orgiami czy origami?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Projekt fajny, ale słabo realny. Giętki ekran OK, ale zginany o 180stopni? Zawsze się tam coś odbarwi, połamie, albo z braków technologii będzie widoczna linia w poprzek.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "ekran dotykowy 21:9 "

     i podziękuję za taki interes, co będzie można na tyn obejrzeć? 4 linijki tekstu i stylowe puste plamy po lewej i prawej?