Audio

Głośnik Flip 6 w edycji specjalnej. To efekt współpracy JBL z pewnym DJ-em

przeczytasz w 1 min.

JBL kontynuuje współpracę z DJ-em Martinem Garrixem. Dla uczczenia dobrych kontaktów firma wypuściła na rynek wydanie specjalne przenośnego głośnika JBL Flip 6, czyli MG Edition.

Flip 6 to bezprzewodowy głośnik Bluetooth o mocy 30 W. Model obsługuje funkcję PartyBoost, która umożliwia połączenie ze sobą dwóch kompatybilnych urządzeń.

JBL Flip 6 MG Edition

Na pojedynczym ładowaniu głośnik wytrzyma do 12 godzin. Dodatkowo producent zapewnia o wodoodporności i pyłoszczelności sprzętu.

JBL Flip 6 MG Edition - edycja specjalna z logo DJ-a

W wydaniu specjalnym JBL Flip 6 nie zabrakło unikalnych elementów wizualnych. Na obudowie widnieje logo Martina Garrixa "+ x".

- Jest to jeden z moich ulubionych produktów JBL, ponieważ można go łatwo zabrać ze sobą wszędzie, aby cieszyć się ulubioną muzyką. Spersonalizowaliśmy głośnik, umieszczając na nim moje logo +x w postaci odważnego wzoru. Jest subtelny, ale wciąż rozpoznawalny. Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się tak samo jak mnie! - powiedział Martin Garrix.

Flip 6 logo MG

- Nasza współpraca z Martinem Garrixem rośnie w siłę od samego początku - mówi Robert-Jan van Dormael, wiceprezes ds. marketingu EMEA w JBL. - Po wielu udanych wspólnych kampaniach, ten wyjątkowy produkt jest idealnym sposobem na uczczenie nie tylko partnerstwa JBL x Martin Garrix, ale także ukłonem w stronę fanów, którzy wspierali DJ-a po drodze. 

Dostępność i cena

Specjalna edycja głośnika miała już swoją premierę. Urządzenie trafi na rynek na przełomie października i listopada 2023 r. Sugerowana cena to 699 złotych.

źródło: materiały prasowe

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login