• benchmark.pl
 • E3
 • Fortnite - kooperacyjna gra akcji od Epic Games coraz bliżej
Gry

Fortnite - kooperacyjna gra akcji od Epic Games coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Epic Games poważnie testuje cierpliwość graczy. Na Fortnite czekamy już od ponad pięciu lat, ale wygląda na to, że premiera jest już blisko.

Minęło już ponad pięć lat od momentu, gdy zapowiedziana została gra Fortnite. Ekipa Epic Games jest jednak wreszcie gotowa, by przedstawić swój produkt szerszej publiczności. Ba, będzie można nawet sprawdzić go w akcji, bo już pod koniec lipca tytuł trafi do programu wczesnego dostępu.

Dokładnie 25 lipca graczom pecetowym oraz posiadaczom PlayStation 4Xbox One udostępniona zostanie nieukończona jeszcze wersja Fortnite – sieciowej gry akcji, w której czteroosobowe drużyny budują fortyfikacje i stawiają czoła hordom nieumarłych. 

Jak możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, rozgrywka w Fortnite będzie koncentrować się na pięciu podstawowych elementach: eksploracji w poszukiwaniu surowców, konstrukcji broni i pułapek, obronie swojej fortyfikacji, walce z zombiakami i współpracy z pozostałymi członkami zespołu.

Jeśli chcecie zamówić swój egzemplarz gry Fortnite, koniecznie udajcie się na jej oficjalną stronę. Osoby, które przedpremierowo zakupią jeden z Pakietów Założycielskich, będą mogły rozpocząć zabawę cztery dni wcześniej, 21 lipca.

Źródło: Epic Games

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pogromca blacharni Pro
  -3
  Typowa gierka na smutne jak widok klucza zurawi odlatujacego w ponure, deszczowe listopadowe poniedzialki brzedolenie na padzie z dziewczyna.
  • avatar
   Marked
   0
   Kiedyś Epic a teraz tylko Games.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login