Gry na konsole

Forza Horizon 2 to gra wyścigowa, ale dziewczyn w bikini nie zabraknie

przeczytasz w 1 min.

W trakcie rozgrywki można będzie natknąć się na przerywniki filmowe, w których nie brakuje dziewczyn w bikini i krótkich spodenkach.

Forza Horizon 2 gra

Szybkie samochody i piękne dziewczyny bardzo często idą podobno w parze. W grach często tego nie obserwujemy, ale wygląda na to, że Forza Horizon 2 nieco ten obraz zmieni.

Gra doczekała się już oceny ESRB (Entertainment Software Rating Board), dzięki czemu dowiedzieliśmy się, jak tytuł ten oceniony został pod kątem zawartości i wieku, jakim legitymować powinni się gracze planujący z nich zabawę.

Obyło się bez zaskoczenia, ponieważ Forza Horizon 2 przyznano znaczek "E for Everyone", a więc gra nadaje się nawet dla najmłodszych. Mimo tego, zagłębiając się w uzasadnienie wyciągnąć można małą ciekawostkę.

Okazuje się, że w trakcie rozgrywki można będzie natknąć się na przerywniki filmowe, w których nie brakuje dziewczyn w bikini i krótkich spodenkach. Dodatkowo niektóre dialogi określone zostały jako "dość dosadne". Najwyraźniej nie są to jednak akcenty tak silne, by mogły okazać się gorszące dla młodszych graczy.

Ocenę "E for Everyone" otrzymała wersja na konsolę Xbox One. Nad grą na Xbox 360 pracuje inne studio, ale ciężko przypuszczać, by w tym przypadku ocena okazała się inna.

Premiera Forza Horizon 2 odbędzie się na naszym rynku 3 października.

Źródło: segmentnext

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ShifteD
  12
  w czasach gdzie 14nastolatki sypią się jak domy w iraku nie dziwie sie że widok laski w bikini nie jest oceniany jako cos wulgarnego dla dzieci
  • avatar
   HeardThrone1215
   0
   Może lepiej niech się nie uczą. Księżyca i pedofilii i innych śmieci jest aż nadto.