Obudowy

Furious - kolejna obudowa ze stajni Sharkoon

przeczytasz w 1 min.

Firma Sharkoon po udanych obudowach Venga i Desperado zdecydowała się zaprezentować nowy produkt: Sharkoon Furious. Obudowa posiada pięć zatok 5.25", jedną zewnętrzną 3.5", cztery wewnętrzne 3.5" oraz osiem miejsc na karty rozszerzeń. Jej wymiary to 205 x 480 x 580mm.

W obudowie znajdują się dwa wentylatory 120mm z systemem "vibration-free" oraz filtrami przeciwpyłowymi zapobiegającymi nadmiernemu gromadzeniu się kurzu w obudowie. 'Koszyk' na dyski twarde został obrócony o 90 stopni. Boczny panel można zamknąć na kłódkę, ponadto posiada otwór zakryty siatką w celu polepszenia przepływu powietrza.

Gniazda USB, eSATA i Audio nie znajdują się na samym dole obudowy, dzięki czemu nie trzeba się schylać do podłogi za każdym razem gdy chcemy skorzystać z tych portów. Całość jest wykonana z blachy stalowej o grubości 1mm w kolorze czarnym (matowym). Sugerowana cena detaliczna to 80€ - np. w sklepie MADtech.pl można ją kupić za 349zł.
Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragon
  0
  Hehe, boczny panel można zamknąć na kłódkę. To dopiero teraz producenci obudów do PC użyli takiego rozwiązania? Firma Apple stosowała zamknięcie całej obudowy na kłódkę we wszystkich komputerach Tower: PowerMac G3,G4,G5. Trochę się spóźnili z taką nowością :P
  • avatar
   Fiona
   0
   349 zł za to coś ???
   No o gustach się nie dyskutuje, ale ja podziękuję....