Mobile

Przetestuj funkcje Galaxy Note 3 na swoim urządzeniu

przeczytasz w 1 min.

Dzięki GALAXY Note 3 Experience można będzie wypróbować takie funkcje jak Air Command, Pen Window, Action Memo czy S Finder.

GALAXY Note 3 Experience

Zastanawiacie się nad zakupem Galaxy Note 3, ale wciąż nie możecie podjąć ostatecznej decyzji? Jeśli tak, to być może pomocna okaże się dla Was nowa aplikacja przygotowana przez koreańskiego producenta - GALAXY Note 3 Experience.

Czego można się po niej spodziewać? Instalacja wspomnianej aplikacji na urządzeniu pracującym pod kontrolą systemu Android pozwolić ma na przetestowanie wybranych funkcji oferowanych przez Galaxy Note 3. Producent umożliwić chce przez to nieco bliższe zapoznanie się z debiutującym niedawno w sklepach urządzeniem i naturalnie pośrednio zachęcić niektóre osoby do jego zakupu.

Dzięki GALAXY Note 3 Experience można będzie wypróbować takie funkcje jak Air Command, Pen Window, Action Memo, Multi Window czy S Finder. Na tym lista się jednak nie kończy, a dodatkową ciekawostką jest fakt, że dzięki aplikacji zapoznać można się wybranymi możliwościami SmartWatcha Galaxy Gear.

Niestety nie każdy będzie mógł wypróbować ową aplikację. Wprawdzie w sklepie Google można zobaczyć zapis, wedle którego wystarczyć ma Android 2.2, ale najprawdopodobniej okaże się to za mało. Samsung rekomenduje tutaj bowiem urządzenia pracujące pod kontrolą Androida 4.1, które dodatkowo pochwalić mogą się ekranem Full HD i procesorem z zegarem minimum 1,4 GHz.Źródło: sammobile, play.google

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!