Smartfony

Galaxy Note 7 - czy i ewentualnie kiedy wróci do sprzedaży?

przeczytasz w 1 min.

Na ponowy debiut Galaxy Note 7 w sklepach trochę poczekamy, ale spokojnie, będzie miał on miejsce.

Samsung z pewnością nie tak wyobrażał sobie premierę Galaxy Note 7. Wprawdzie pierwsze komentarze były bardzo obiecujące, ale gdy tylko urządzenie zaczęło trafiać do użytkowników pojawiły się niepokojące sygnały. Ostatecznie okazało się, że mamy tu do czynienia z błędem produkcyjnym powodującym wybuchy baterii i w trosce o bezpieczeństwo sprzedaż smartfona została wstrzymana. Czy zostanie wznowiona?

Tak, nawet jeśli dało się usłyszeć kilka głosów powątpiewania. Koreański producent zajmuje się obecnie procesem wymiany zakupionych już Galaxy Note 7 na nowe, bezawaryjne egzemplarze. Dotyczy to także Polski.

„Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego prosimy wszystkich nabywców Note 7, aby wyłączyli zasilanie w swoich urządzeniach i zwrócili je do punktu zakupu w dogodnym dla nich terminie. Organizujemy wymianę urządzeń w ramach Programu Wymiany Note 7, która wystartuje od poniedziałku 19 września. Bardzo dziękujemy naszym klientom za zrozumienie i cierpliwość. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami pod numerem 0 801-672-678 bądź +48 22-607-93-33 lub do odwiedzenia strony http://www.samsung.com/pl/home/ na której zamieszczamy najświeższe informacje.” - Olaf Krynicki rzecznik Samsung w Polsce

Od początku zapowiadano, iż cały proces potrwa kilka tygodni. Pojawia się jednak światełko w tunelu. Potwierdzono, iż na rynku koreańskim Galaxy Note 7 będzie ponownie dostępny od 28 września.

Być może wkrótce dowiemy się, kiedy smartfon zawita ponownie do sklepów na naszym kontynencie, bo zapewne stanie się to nieco później.

Źródło: phonearena

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gukeskl
  13
  O co chodzi z niedoładowanymi zdjęciami ?!
  Proszę o wytłumaczenie
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Jak się przejdzie na tę stronę z tej okropnej nowej wersji startowej, to zdjęcia się ładują...

   Aha, chciałbym podzielić się wrażeniami z nowego wyglądu. Zapowiada się kiepsko i tragicznie. Wszystko wielkie i rozstrzelone. Nie wiem skąd bierze się ogólna tendencja do zamieniania tekstu obrazkami. Ogólnie nowa strona wygląda tak, jak nie przymierzając, onet, interia czy inne dziwadła. Brrrr, ohyda.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    „Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów."
    Serio? Dlatego wypuszczają wybuchające, palące skórę produkty? W którym momencie Samsung zaprzestał testów bezpieczeństwa zamieniając je na "najwyższy priorytet" tylko w słowie i na papierze?
    • avatar
     wizard2233
     1
     SZAJSUNG
     • avatar
      mariuho
      0
      "Na ponowy debiut Galaxy Note 7 w sklepach trochę poczekamy, ale spokojnie, będzie miał on miejsce."

      ponowny

      Chyba że to tak specjalnie napisane :)