Smartfony

Galaxy Note 8 - czy tak będzie wyglądał?

przeczytasz w 1 min.

Galaxy Note 8 powinien dość znacząco odbiegać od poprzednika. I tutaj producent najprawdopodobniej odchudzi ramki wokół ekranu.

Swojego czasu wydawało się, że po wpadce z Galaxy Note 7 producent może zakończyć żywot całej serii. Dość szybko jednak wycofano się z takich sugestii, a obecnie pojawienie się Galaxy Note 8 jest właściwie pewne. Pytanie tylko, jak będzie wyglądał?

Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić poniższy materiał wideo. Zaprezentowany na nim render nie zaskakuje, przygotowany został bowiem na bazie wcześniejszych doniesień. To dobra okazja do przyjrzenia się urządzeniu, ponieważ istnieje spore prawdopodobieństwo, że właśnie tak będzie ono wyglądać.

Względem poprzednika szykują się znaczące zmiany, podobnie jak miało to miejsce w przypadku przejścia z Galaxy S7 na Galaxy S8. Również w Galaxy Note 8 zobaczyć powinniśmy ekran o odchudzonych ramkach, ale jednocześnie także podwójną kamerę. Pojawia się też sugestia czytnika linii papilarnych osadzonego pod ekranem. Spekulowano o tym już w przypadku kilku smartfonów i ostatecznie kończyło się na niczym, a zatem akurat na tę kwestię warto brać poprawkę.


Źródło: TechNavi

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Słitaśne selfi z ronsi
  -1
  Wygląda bombowo!
  • avatar
   Dragonik
   0
   To co pęknie bariera 1000 dolarów?